Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom már jópárszor leoltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom már jópárszor leoltott más emberek elött, most én mertem kicsit felemelni a hangom, egyből én vagyok a legrosszabb ember a világon?

Figyelt kérdés
Párom már többször leoltott mások elött,én nem csináltam belőlle gondot.Múltkor hivalosak voltunk egy kerti bulira,de én másnap korán keltem(hajnal fél 5-kor),mert mentem dolgozni.Így felvállaltam a sofőr szerepet,mivel így nem lett volna értelme,italozni így sem.Megbeszéltük,hogy este 6-ig maradunk,max 8-ig.Igaz nem ő tehet róla,de az ő társaságával voltunk.Este fél 10-kor még ott voltunk,kezdtem ideges lenni,mert reggel korán keltem,erre a házigazda megkér engem és a párom,hogy menjünk már sgítsünk neki,elhozni egy láda epret.Mondom ok,de már ott elszakadt a cérna,mindegy mondom menjünk.Átsétáltunk a láda eperért,volt vagy 50 kg,egyedül vittem oda hozzájuk.A párom látom beszélget,miközben látja,hogy már alig bírom a láda epret,majd kicsit felemeltem,a hangom,hogy kinyitnád már azt a ku..rva ajtót.Erre megsértődött,hogy hogyan beszélek vele mások elött.Lehet lehetett volna finomabban,de ez akkora bűn,ha az ember amúgy os feszűlt,hogy kivsit felemeli a hanjgát?F
2015. júl. 9. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még együtt vele? 0 tisztelet van köztetek.
2015. júl. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég rosszul megy neked a kommunikáció. Ha megbeszéltétek, hogy maximum 8-ig érsz rá, akkor pontban 8-kor felállsz, mindenkitől elnézést kérsz, de hát neked hajnalban kelned kell, elköszönsz, a párod meg vagy megy veled, vagy ha maradni akar, akkor oldja meg maga a hazajutást. Vagy a házigazdának is mondhattad volna, hogy kérjen meg mást az epre cipelésére, mert te már épp indultál. Ne érlelgesd magadban a dühöt, ami aztán kirobban, hanem időben cselekedj, az sokkal tiszteletreméltóbb.


"Párom már jópárszor leoltott más emberek elött"

Ezen akkor dolgoznotok kellene.

2015. júl. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed? Hány évesek vagyok?
2015. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Te szereted amúgy ha megaláznak meg szarba néznek? Mert eléggé ez jön át. Ilyen tipikus áldozat típusnak tűnsz, aki ha már csúnyán néz, be van állítva mindenféle szemétnek, de persze megnyikkanni olyankor nem merne, csak forrong magában.
2015. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 07:37


Már párom is kérlelte a többieket,hogy mennünk kellene,többször is.Nem mozdultak,sajnos a páromon csattant a dolog.Mivel az ismerősei voltak,így neki könnyebb volt azt mondani,hogy megyünk.Majd a negyedik kérlelésre,sem mozdultak,felálltam mondtam a páromnak,hogy na jó elég,én megyek mindenki jön ahogy akar.Erre még én voltam a hülye,hogy hát megigértem,hogy hazaviszek mindenkit.

2015. júl. 9. 07:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Már párom is kérlelte a többieket,hogy mennünk kellene,többször is.Nem mozdultak,sajnos a páromon csattant a dolog.


Kinek kellett volna mozdulnia? Egyszerűen felálltok és elindultok, mi ebben a bonyolult?

2015. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En mindig megkerdezem az elettarsam, h o meddig akar maradni , en is megmondom, megegyezunk es azt betarzjuk. Ilyen esetben mondtam volna neki, hogy 6-kor nyugodtan menjen haza lefekudni. Nem zavar. En meg megyek egyedul haza. Mi budapest belvarosaban elunk szerencsere. Szoval ezt beszeld meg vele. Engedd szabadon nyugodtan, nem kell annyira magadhoz kotni, ha nem esszeru. N
2015. júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

Látva, hogy te vagy a férfi, eléggé gyenge jellemnek tűnsz, már megbocsáss. De ha valamit megbeszéltetek, az legyen már úgy, állj a sarkadra. Hosszútávon ez így nem vezet jóra. De nyilván feszültebb voltál, azért is reagáltál úgy, ahogy. Viszont a párod elég bunkó volt veled, valószínűleg az alkoholt hozná fel mentségére, de felnőtt emberként tudhatná, hol a határ, rád pedig lehetne nagyobb tekintettel, de ezért ki kellene állnod végre magadért. Nem azt mondom, hogy alázd meg, csak legyél határozottabb, elvégre te vagy a férfi. :)

N

2015. júl. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Párom már többször leoltott mások elött"


Mondjuk meg kellene neki mondani, hogy ez nem pálya. Én nem tolerálnám azt, ha a párom nyilvánosan megalázna.

2015. júl. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Párom már többször leoltott mások elött,én nem csináltam belőlle gondot."


Itt kezdődik. Mivel nem csináltál belőle gondot, elkönyvelt ilyennek. Beszólni meg nem mersz, amikor téged ér sérelem, hanem megvárod, amíg kirobban.

Hidd el, nem attól lesz jó kapcsolatod, hogy hagyod magad szivatni.

2015. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!