Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon rosszul áll a szénám a barátnőmmel, és emiatt nem tudok úgy viselkedni, mint eddig?

Figyelt kérdés
Sajnos mardos a félelem, hogy elveszítem, és emiatt mindent, amit teszek, kicsit tovább lök azon az úton, hogy ténylegesen elveszítem. Hiszen próbálom nem elveszíteni, próbálok tenni, hogy ez ne történjen meg, de ettől a gátlástól, vagy félelemtől érződik, hogy kicsit kétségbeesett vagyok.
2015. júl. 9. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálod nem elveszíteni??? Tegyél érte, hogy megtartsd... ne csak picsogj. Mondjuk figyelj oda az igényeire, járj a kedvében. Ez nem túl bonyolult.
2015. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan a te komplexusaidon kívül van valami problémátok, konfliktusotok?
2015. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért a problémára összpontosítasz úgy őszintén mondd már meg? Végig olvastad az utolsó mondatodat? Látod, hogy mennyi negatív és tagadó szót használtál?


Sokkal egyszerűbb, pozitívabb azt mondani magadnak, hogy megtartod, együtt maradtok, minden rendben van veletek.

Vagy megszívhatod, mivel a vonzás törvénye értelmében, amire összpontosítasz azt fogod bevonzani. Ha nem tudod, hogy mi az a vonzás törvénye nézz utána (vagy nézd meg a Titok című filmet), nagyon hasznos és meg fogja változtatni a gondolkodásodat!


És beszélj erről a barátnőddel, old a gátlásaidat, kérj tőle segítséget. Ha normálisan működő kapcsolatotok van, akkor mitől félsz?

2015. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Ha kiváncsi vagy az álszent női hozzászólok lebasásán kivül az igazságra (bár ha figyelsz, ebből is kiderül, mennyire tartják azt a férfit a nők, akik valóban kimondva tenni akarnak a nőért)

akkor az a helyzet, hogy NE tegyél semmit. Egyből elmúlik a kétségbesésed. Van az a közhelyes ám igaz mondat, hogy annak a nőnek, akinek a kedvéért bármit megtennél, sosem leszel elég jó.

Ennek amugy evoluciós okai vannak A nő a legjobb kant akrja a legjobb génekkel. Amikor pincsi leszel, leértékeled a szemében a génjeidet. Szoval ne tegyél semmit, vagy ha igen, akkor tegyél úgy, mintha neked "igy is jó" lenne. Ne érdekeljen, hogy mi lesz akkor, ha elveszited. Ettől leszel vonzó, a nőnek oylan hapsi kell, akiről tudja, hogy ha veszteség éri, sem omlik össze, ezért is van az, hogy a tulságosan ragaszkodó hapsikból rendre hülyétcsinálnak. Meg kiröhögik.

2015. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 WheneverYouWant ***** válasza:

[link]

Olvasd el ezt a könyvet vagy ha megtalálod akkor van róla egy órás film is. Pont erről beszélsz ami ebben van..Ha azon aggódsz hogy nem akarom elveszíteni nem akarom elveszíteni akkor el fogod... mert az elvesztésre gondolsz...

Arra kell gondolj hogy boldogok legyetek együtt és azért kell tenned. Ne félj attól hogy elveszted hiszen akkor más el is vesztetted... Tudom milyen érzés én is voltam már így. Nem szabad feladni.

2015. júl. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolso, remelem te nem ferfi vagy... csak mert koze sincs a valosagnak ahhoz, amit irsz.

A valosag, meg a dolgok allassa nem azon mulik, miket fantazialsz , hanem azon, miket teszel. Az agyad nem vetitogep.

2015. júl. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os


Te is jó lenne ha megnéznéd, és máris megváltoznál. A Titok című film nagyon is valóságon alapul. Ha csak a rosszra gondolsz, akkor az is fog megvalósulni. Akár hiszed, akár nem. De ez van. Azért mert te nem hiszel benne, és nem akarod elhinni ennek a létezését, attól az még úgy van. Tehát jó lenne szélesíteni a tudásodat egy picikét!

2015. júl. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!