Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a barátnőmmel, hogy nekem úgy tetszik ahogy van és nem kell változtatnia magán és nem kell megfelelési kényszernek lennie?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek szép alakja van, tényleg, annyi baja van hogy szerinte 2-3 kilót fogynia kéne és ezért már úgy állítja be magát, mint valami rondaságot. Hiába mondtam neki hogy nekem ő így tetszik és fogadja el. nem, nem érti meg. nem tudja elfogadni hogy nekem tetszhet ő így is, hogy nem tökéletesen feszes a hasam meg hasonlók. pedig tényleg alapvetően eléggé vékony, szép alkatú, de neki nem elég. hogyan értessem meg vele, hogy nem kell megfelelnie senkinek és megértse, hogy tud ő nekem így is tetszeni és így szerettem bele?
2015. jún. 3. 22:43
 1/10 A kérdező kommentje:
javítás: "nem tudja elfogadni hogy nekem tetszhet ő így is, hogy nem tökéletesen feszes a hasa meg hasonlók, akkor az egyáltalán nem gáz" *
2015. jún. 3. 22:44
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan küld neki a pozitív visszajelzést,arról a 2-3 kilóról meg egy szót sem.
2015. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én ezt teszem, állandóan mondogatom hogy mennyire szép (és komolyan is gondolom, másképp aligha kezdek el vele találkozgatni, elsőre mindenki a külsőt figyeli), de ő szinte kiröhög ilyenkor, azt hiszi csak úgy mondom... valaki beleültette a fülébe régebben ezt a kényszert, hogy neki tökéletesnek kell lennie...
2015. jún. 3. 22:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég makacs, sokat nem tudsz rajta változtatni, majd ha tényleg lefogy 2-3 kilót jobb lesz. :D


Én is 63 kg voltam, nem éreztem jól magam, mert előtte voltam kevesebb is, tudtam milyen érzés szebbnek lenni és ugyanazt akartam mint régen. Most vagyok 57-8, teljesen megfelel.


A vicc, hogy a barátomnak fel sem tűnt, hogy ducibb lettem volna, mert velem együtt élte meg a változást. Anya meg mondta, hogy most sokkal vékonyabb vagyok, a furcsa, hogy a barátom szülei is észrevették, csak ő nem.



Mond azt neki, hogy 2-3 kg, azt hamar le tudja adni, ne aggódjon ezen. Ő tud változtatni, valakinek eleve csúnya az arca, ő azzal nem tud mit kezdeni, de fogyni lehet.

2015. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem simán megsértődhetnél, amiért annyira nem bízik benned, hogy azt gondolja, hazudsz neki. Te őt választottad így, ahogyan van, szereted őt, neked ő így tökéletes, és bárki rosszat mond róla (akár saját maga), az neked okoz fájdalmat. Ahányszor negatívan beszél magáról, téged bánt vele. Ha még egyszer elkezdi ezt a szöveget, nyugodtan szüntesd be a beszélgetést azzal, hogy nem viseled el, hogy arról a személyről, akit te mindennél jobban szeretsz, ilyesmit kelljen hallanod. Ahányszor kell, annyiszor játszd el.. aztán leszokik róla. Ha kevesebbet beszél róla, kevesebbet is gondol rá, jobban érzi magát a bőrében, talán még fogyni is fog. Pszichológia.
2015. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát dicsérd az alakját!:)
2015. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dicsérd, dicsérd és dicsérd. Az én barátomnak is majd' másfél évig tartott, mire elhittem neki, pedig nekem még csak nem is "súlyfeleslegem" volt. (Amiről ugyebár úton útfélen hallja az ember lánya, hogy milyen borzalmas, és hogy hogyan szabaduljon meg tőle, stb. stb.)
2015. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos megunnám hogy egy önbizalomhiányosnak kell az egóját folyamatosan fényeznem.
2015. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Missi_Key ***** válasza:

mikor értik már meg végre a fiúk, hogy ők nem léphetnek a lány szépérzékének a helyébe.

attól még hogy neked valami tetszik, neki nem kell hogy tetsszen.

2015. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem akarom megváltoztatni a szemléletét, ne érts félre. de azért annyira van szemem hogy megmondjam, hogyan néz ki. nőies alakja van, de van 1 nagyon kicsi, tényleg minimálisan kevés "felesleg", vagyis úgy mondjam, van 1 kicsit amit foghatok rajta és ez így jó. de ezzel ő úgy van, hogy emiatt ő szerinte ronda és még a strandra se mer eljönni! mert attól fél, hogy az emberek azt gondolják róla, hogy úristen, hogy néz ki... pedig sok ember megirigyelhetné az ő alakját. ezt mondtam neki, és ezt válaszolta: még én is véleményt alkotok másról, hogy hozzá hasonlítom. ettől fél ő is, hogy mások véleményt alkotnak róla és negatívan. a pozitív dicséretet nem fogadja el a szeretteitől, mert szerinte én, anyukája vagy a barátai elfogultak és nem látják jól. bezzeg az idegenebb emberek véleményét egyből elfogadja, ami negatív... ezt nem tudom kiszedni a fejéből, hogy az én véleményemet képtelen elfogadni, mert én elfogultan látom a dolgokat szerinte, meg az anyukája meg a barátai... és ez nekem fáj, mert én őt szeretem és nem azt érdemli, hogy bebeszélje magának, hogy mások szarnak látják őt és csak a negatívat fogadja el.
2015. júl. 2. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!