Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sincs értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sincs értelme tovább folytatni? Hogyan zárjam le? Minden házasság ilyen bonyolult?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a pàrommal, van egy 3 éves gyerekünk és most vàrjuk a màsodikat. Mindig is voltak hullàmvölgyek a kapcsolatunkban, de ennyire rossz talàn soha nem volt,mint az utóbbi pàr hónapban. Màr nem tudom megérteni, kezelni a férjem hangulatingadozàsait

Ujabban folyamatosan veszekedünk. Ő egy nagyon önbizalomhiànyos személy, ezt mostanig tudtuk kezelni, de az utóbbi időben màr odàig fajult a helyzet, hogy az én önbizalmamat is kikezdte, csúnya szavakkal illetett, fejemhez vàgta, hogy egész nap semmit nem csinàlok, milyen könnyű nekem, bezzeg neki, neki dolgozni kell. Az év elejétől meg van őrülve, màr nem értem mit miért csinàl, neki senki és semmi nem jó, mindenkiben csak a hibàt làtja (bennem, a gyerekében, a szüleiben), mindenkivel csak veszekszik. Gondolom magàval van baja, ezt megprobàltam elmondani neki egy pàrszor, de nem lehet racionàlisan beszélni vele. Én is tévedtem, hisz ezt az egész helyzetet úgy próbàltam kezelni, h.összetörtem, sírtam, gyengének làtott, még többet megadtam neki, ezt ki is hasznàlta, még jobban megalàzott, még durvàbbak lettek a veszekedéseink. Tudom, hogy itt bukott el sok minden, de soha nem voltam egy érzelmileg erős személy, anyàmmal ellentétben, aki szerint apàm ugyanilyen volt, de ő " betörte" azzal hogy ő nem mutatkozott gyengének apàm előtt. Persze a dràga férjem ezt azonnal észrevette a csalàdban, rendszeresen meg is kapom tőle, hogy én ne akarjak uralkodni felette, mint anyàm apàm felett. Persze ez nem is volt soha szàndékom, ezért a màsik végletbe estem, túl sok mindent hagytam rà. Szerintetek van értelme még folytatni? Beszélni nem lehet vele, teljesen elzàrkozik, inkàbb duzzog és folytatja a kisded érzelmi jàtékait. Arra gondoltam, h. ha megszületik a baba,ultimàtumot kap. Remélem lesz elég lelki erőm, hisz elég kiszolgàltatott helyzetben vagyok (szülők, rokonok messze laknak, baràtok lemorzsolódtak). A tegnapi veszekedésünk óta úgy érzem betelt a pohàr (megkérdezésem nélkül bólintott rà egy hétvégi 2 napos külföldi munkàra, úgy hogy tudja, h. nincs sok hàtra a szülésig, az elsővel is csak 36 hetet bírtam, segítségem meg csak a jövő héttől lesz.Mikor szòvà tettem - talàn tőlem szokatlan módon erélyesebben, ebből akkora veszekedést csapott, hogy évek óta nem vesztünk így össze).


2015. júl. 10. 06:05
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha minden segítség ennyire messze van, akkor igazából nem is értem a kérdést. Mi a franchoz kezdenél egy újszülöttel, meg egy hár m évessel tök egyedül? Na látod.
2015. júl. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 omba ***** válasza:
67%
Nem fogsz vele semmit veszíteni, gyerek ő is, csak szemtelen, kötözködő. A tárnak erősíteni kell, nem pedig az önbizalmadat, életerődet elvenni. A két gyerekhez pedig az kell.
2015. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Hagyd el,amilyen gyorsan csak tudod.Még a gyereke születése se érdekli,egyedül hogy oldod meg,a másik gyerekkel mi lesz ha véletlenül beindul a szülés ? Nagyon gáz.
2015. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Segitségem lesz a jövő héttől, remélhetőleg egy-két hónapig, de ha eldöntöm hogy vége, akkor onnan nincs visszaút. Csak nem értem, hogy mitől lett ilyen. Csak azt szajkozza, hogy nincs megbecsülve, ő mindent megtesz a csalàdjàért. Próbàltam magyaràzni neki, hogy én is így érzek, ezek szerint a akkor olyan dolgokat teszünk egymàsért ami nem értékes a màsiknak. Mintha valami kapuzàràsi pànikja lenne 35 évesen, erre utal az is hogy felmerült a gyanú hogy van valakije, ő is néha célozgat rà (mint a kisgyerekek, kb olyan szinten)de semmi rà utaló nyomot nem talàltam, pedig figyelek nagyon. Lehet a baba születése zavarta így össze? Az elsőnèl nem volt gond, segített, lelkes volt, stb. Ott idővel vesztett a minőségéből a kapcsolatunk a ritka rés kevés segítség miatt. Lehet attól fél hogy még jobban hanyagolva lesz?
2015. júl. 10. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értem én se 859F), négy gyerekkel, ebből a kettő kicsi az anyaszült... :)

35 évesen kapuzárás... tréfás, ha az első gyerekkel elvolt (helyesen), akkor miért parázna a másodiktól?


Ha valakivel tartósan nem lehet fontos dolgokról értelmesen kommunikálni, akkor az nem kapcsolat, - én is így lettem egyedülálló.

Lehet, nem úgy tűnik, de egyedül jobb leszel a gyerekeidnek, mintha egy ilyen kolonc szívná közben a véredet. Persze, jobb lenne egy normális család, apukával, de hát ha nem megy neki, akkor nem megy.

Pénzügyileg meg úgyis szereplő lesz, miért jobb az neki így?

2015. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!