Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32 évesek vagyunk és 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesek vagyunk és 3 éve együtt. Ennek ellenére még hallani sem akar az összeköltözésről. Ugye nincs értelme várni?

Figyelt kérdés
Saját lakásunk van és ennyi idő után, nyilván vágyom rá, hogy költözzünk össze, de ő nagyon nem szeretne. Valószínűleg nem akarja föladni a függetlenségét, én viszont már nem tudok várni és sokat sírok is ez miatt, mert amúgy meg szeretem. Úgy gondolom ennyi idő után, ennyi idősen már kellene tudnia mit szeretne, elengedni viszont nagyon nem akar.
2015. jún. 24. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
3 éve, és nem laktok együtt? Gáz!
2015. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint érdekes. Talán nem is szeret.
2015. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen azért tudnia kellene már, mit akar az élettől. Komoly kapcsolatban ezt meg is kellene tudnotok beszélni. Ha nem egyezik a jövőkép, akkor tényleg el kell rajta gondolkoznod, hogy mi lenne a legésszerűbb döntés.
2015. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már 1 év után összeköltöztem volna vele. Csalódott lennék de már rég tudnia kéne, hogy mit akar.
2015. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Ő éldegélt a kis lakásában én meg buszoztam hozzá hetente 3-4* a kis batyummal. A vége felé már hihetetlenül elegem volt abból, hogy majd 30 évesen a kis hátitatyómmal menjek hozzá, reggel vissza melóba, vagy ott vagy otthon felejtettem valamit állandóan. Később hogy kevesebb cuccal kelljen málháznom vettem kettőt az alap dolgokból. Amikor felvetettem az összeköltözést, meg hogy ez nekem már nem annyira jó így, többre vagyom ( 3 év után!!!) csak kinevetett, meg terelt. Elegem lett, egy nap elmentem összepakoltam a cuccaimat és eljöttem.
2015. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
32 évesen már a gyereken kéne gondolkozni de ha már az összeköltözés is nehézkes akkor el kell ezen gondolkozz mi legyen.
2015. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi idősen 3 év után már nem az összeköltözés kellene, hogy gondot okozzon. Más ember ilyen helyzetben már a házasságot, gyereket tervezi.
2015. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:
100%

Nincs értelme várni.

Mire?

2015. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2018. márc. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"ennyi idő után, nyilván vágyom rá, hogy költözzünk össze"


Ezek egyáltalán nem nyilvánvaló dolgok.

Huszonévesen én is azt hittem, hogy mindenki ugyanarra vágyik párkapcsolat címszó alatt.

Ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna.

Tisztába kéne jönnötök magatokkal, hogy milyen tartalmú párkapcsolatot szeretnétek, és ezt mások felé is kommunikálni.

Nekem is az a fajta párkapcsolat az ideális, amit most éltek a pároddal, persze nem tudom borítékolni, hogy 3 év kapcsolat után X-szel is ezt fogom érezni. Te sem tudhatod, hogy egy másik személlyel is ugyanez lenne-e az érzelmi dinamikád.

2018. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!