Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se vele se nélküle kapcsoltaba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele se nélküle kapcsoltaba kerültem. Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
1.5 évig voltam párkapcsolatba a párommal. Tökéletes volt minden. Majd összeköltözünk és szakitás lett belőle ugyanis a párom meghülyült elvesztette a munkáját az önbizalmát minden életkedvét. Én meg megijedtem hogy mi történt. ÉS ezért én is meghülyltem. Aztán szakítás lett. Nem taliztunk nem beszéltünk 1 hónapig. Majd utánna 1-1 tali...azóta 2 naponta talizunk reggeltől estig. (nincs szex meg semmi) És ez igy megy már 2-3 hónapja. Ő a legjobb barátom minden titkot pletykát mindent megbeszélünk, utazunk, kirándulunk, szórakozunk együtt. Tök jó. De kevesebb mint szerelem, több mint barátság. Nem akarnék párkapcsolatot tőle, mert nem. De mikor belkegondolok hogy más lánnyal lenne...idegbajt kapok. Az ő családja utál engem. Az én családom utálja őt. Nem vonzódok hozzá szexuálisan, de mégis úgy érzem 1 láthatatlan kötelék van kettőnközött. Mintha 1 lélek lennénk 2 testbe. Voltam egyszer jósnőnél azt mondta felejcsem el, de nem akarom elfelejteni. Olyan jó vele, de mégse tudok felszabadultan sszejönni vele, mert feszengek hogy mégse ő az igazim. És mivel állandóan vele vagyok esélyem sincs mással randizni. De nem is akarok. De mégse akarok vele se járni....áááá :D Tippek??????????
2015. júl. 10. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ritkítanám a találkozásokat, még ha eleinte rossz is lenne, hamarabb túlesnél rajta. Magad is megválaszoltad, hogy nem akarsz párkapcsolatot vele.

Minden jót!

2015. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatot nem is akarok. De ő a legjobb barátom. Senki másom nincs rajta kivül.
2015. júl. 10. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt érzed, hogy ő az életed része, pedig nem. A múltad része. Ezért kötődsz hozzá, ezért érdekel, ezért nevezed legjobb barátodnak.

Most még nem baj ha találkoztok, de amint valamelyikőtöknek kapcsolata lesz, abból nagy sértődések vagy mérgek születnek. Zárjátok le addig, amíg még jóba vagytok. Váljatok el békében, és így biztosan nem lesz ciki ha taliztok az utcán avgy ilyesmi.

Barátságként biztos nem fog megmaradni. Csak sebeket ejtetek egymáson..

2015. júl. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!