Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen igényeimből adjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen igényeimből adjak lejjebb, hogy sikerüljön? Ti akik párkapcsolatban éltek, adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Eléggé jól alkalmazkodó ember vagyok, így már megfordult a fejemben, hogy lentebb kellene adni az igényeimből, hogy végre sikerem legyen a nőknél!


Szerény véleményem szerint nem túl nagy elvárások ezek, de sajnos az eddigi tapasztalatok alapján mégis az jött le, hogy túl sokat várok el egy nőtől:

- legyen kiegyensúlyozott, önbizalommal teli (kissé az se baj, ha karakán csaj), legyen elégedett önmagával

- épp úgy mint nekem is, neki is legyenek "defektjei" (nem úgy értem, hogy kényszerzubbonyos elmeháborodottat akarok, csak járjon két lábbal a földön, mint egy átlag ember)

- ne legyen ez a mindenen vihogós mai plázacicmic, de legyen humorérzéke és lehessen vele jókat marhulni...

- ...mindemellett legyen egy komoly oldala is, akivel tudnám és érdemes is akár a közös jövőt tervezni

- ne most azonnal, de akarjon házasodni és gyereket szülni (akár nekem)

- szeressen és tudjon főzni (Nem, nem kell 7+2 fogásos vacsora, de egy tál meleg ételt tudjon elém pakolni)

- Ne legyen 3 kg / mm^2 a smink rajta, ne legyen miss universe, de foglalkozzon magával és a testével, adjon magára (ne legyen gebe fitnesslady, ne is legyen nagyon túlsúlyos, de legyen rajta mit fogni.)


Sajnos azt látom, hogy a mai lányoknak a gyerek tabu, főzés helyett inkább a gyorsbüfé, és ha van is párja, akkor is inkább elmegy a barátnőkkel esténként, minthogy otthon lennének kettesben. (Sajnos a rokonságban is és a közvetlen környezetemben is akiknek tönkre ment a házassága, 99%-ban azért, mert a férfi nem tudott megfelelni egy idő után a nőnek. Egyik hölgy rokonom pl. azért veszekedett folyamatosan a pasijával, mert az nem várta otthon esténként főtt kajával. Már el is váltak azóta, és most ő sír, hogy őt mindenki otthagyja.)


Szóval ti, akik komoly párkapcsolatban éltek, milyen áldozatot hoztatok egy a kapcsolatért? Milyen igényetekről mondtatok le? Az általam felsoroltakból mi az, ami teljesíthetetlen?


Komoly válaszokat várok!



2015. márc. 6. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen nő nincs is,lehetetlen a maiaknak megfelelni,mivelhogy még ők sem tudják,hogy mit akarnak,de követelik azt !
2015. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nincsenek nagy elvárásaid.


De az igényekből ne adj le! Miért kéne megalkudni csak azért, hogy legyen valakid?


Egyszeruen csak türelmesnek kell lenni.

2015. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1-es:


ha a kérdező által felsorolt dolgokat nézzuk, én simán átmennék rajta.


De ez nem ilyen egyszeru, mert ennel sokkal tobbrol van szo.

2015. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én boldog párkapcsolatban élek és képzeld el egy csomó feltételednek nem felelek meg. :)

Szerintem eleve rosszul állsz hozzá az egészhez. Nem arról van szó, hogy nem lehetnek alap elképzeléseid a megfelelő párról, de ezek amiket leírtál pont nem lényeges szempontok.

Szerintem ha jobban megvizsgálod őket, te is látni fogod, hogy egyik másik üti egymást, vagy olyan dolog, amire mindenki képes pl.:egy tál meleg ételt nulla főzési tudással is meg lehet csinálni mirelitből, recept alapján vagy akármilyen módon.

A megfelelő pár nem ezek alapján lesz megfelelő, és mindig kell kompromisszumot kötni, mert olyan nincs vagy nagyon kicsi rá az esély, hogy leírásodra pontosan megfelelő csaj létezik és még pont te is tetszel neki.

Úgyhogy szerintem igen, félre kéne raknod ezeket és tovább látni az orrodnál. Lehetséges, hogy pont egy önbizalomhiányos agyonsminkelt fittnesslady tudna igazán boldoggá tenni. :)

2015. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
és te mindezekért mit nyújtasz cserébe? én a helyedben ezen gondolkoznék el.
2015. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Túl sok a konkrétum. Mi van, ha megismerkedsz egy csodálatos nővel, akivel teljesen passzoltok, a vonzalom is működik, de nem igazán szeret és tud főzni? Én például nem is igazán tudtam, nem is igazán szerettem főzni, mikor összeköltöztem a férjemmel, csak később szerettem meg de annyira, hogy a főzés sütés már szinte hobbi nálam.

Vagy hogy legyenek defektjei. Mi van, ha olyan defektjei vannak, amiket ki nem állhatsz, nem tudsz elviselni? Vagy ugyanolyan defektjei legyenek, mint neked? Valami olyan lányt szeretnél, aki a pontosan a tükörképed? Ez bizony tényleg elég nagy elvárás, mert két egyforma ember nincs.


A többi, az önbizalom, a humorérzék, hogy később akarjon családot, adjon magára, nem irreális igények, biztos vannak ilyen nők.

Az meg, hogy csinos, jó csajt akarsz természetes, hisz pasiból vagy. :)

2015. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtetted leírni, hogy ezekért az elvárásokért mit nyújtasz cserébe...
2015. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem elfelejtettem leírni, csak már így is olyan terjedelmű a magyarázat, hogy 10 emberből 1 válaszol rá, mert el sem olvassa.


Amúgy én nem várok el olyat, amit ne viszonoznék. Egy kapcsolatban alap dolog, hogy mindkét fél belead, nem csak az egyik.

Amit én tudnék jelen állapotban adni:

- hűség, megbecsülés, tisztelet

- egy társ, akihez örömében és bánatában is odabújhat

- szerető, aki minden területen ki szeretné elégíteni

- segítség (tudom manapság búzás dolognak minősül, de pasi létemre otthonosan mozgok a konyhában, így ott is számíthatna rám)

Amit ezen felül szeretnék nyújtani, és még dolgozom rajta/csak akkor megoldható, ha már mellettem van:

- hosszú távon anyagi biztonság a családalapításhoz (csak én vagyok a férfi)

- sok közös program, utazás, kirándulás, közös sport (biciklizés, futás, ) igazából mindegy, csak együtt legyünk

- szabadság (egy nő sem tulajdon, nem akarom magamhoz láncolni, el akarom érni, hogy ő is megbízzon bennem, és én is megbízhassak benne)


Úgy hirtelen ennyi jutott eszembe.

2015. márc. 6. 20:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Így azt mondom, hogy nem kell lejjebb adnod semmiből.
2015. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt hittem màr nem létezik ilyen férfi.Azt hiszem ez mind illik ràm,mégsem vagyok ìgy elég jò.
2015. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!