Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiegyensúlyozott párkapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiegyensúlyozott párkapcsolata van. Mégis miért ragaszkodik még hozzám?

Figyelt kérdés
Régóta vagyunk haverok.Sok mindent közösen csináltunk.Igazi barátság volt köztünk szex és szerelem nélkül.Ő 35/F.Azonban becsajozott és elmondása szerint boldog.DE ragaszkodik a jelenlétemhez .Én viszont nem akarom így ezt a barátságot mert szerintem így már nem működhet.Amikor mondtam neki ,hogy lelépek akkor hevesen tiltakozott.Pedig szerintem nem egészséges így.Hagyjam a barátságunkat?Miért akarja hogy barátok maradjunk? 30/L
2010. márc. 4. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha barátok vagytok akkor mi a probléma? A "jelenlétedet", hogy kell érteni? mint 3.?
2010. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem összekevered a barátságot a szerelemmel. Mert titkon többet szerettél volna tőle, mint barátság. Ő nem tett egyebet, mint barátod maradt - a párkapcsolata után is -, úgy, mint előtte.
2010. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Soha nem akartam többet mint barátság.Pont ez az .Én úgy képzelem ,de lehet hogy rosszul,ha nekem van egy szerelmem az egyszemélyben a barátom és lelki társam is kell hogy legyen.Bár lehet rosszul gondolom.Akkor mi szükség egy kívülálló barátra ?Főleg ellentétes neműre.Csak problémát szülhet ez az egész.Féltékenységet satöbbi.Nem hiszem ,hogy ez működhet.Ha valaki tud példát ,hogy ilyen működhet azt szívesen veszem.Köszi.
2010. márc. 4. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:

a legjobb barátnőmet és a barátját én boronáltam össze( a srácot én már régebbről ismertem és jóban voltunk ő azt se tudta ki az) most 4 éve vannak együtt és még mindig a srác a kedvenc koncert pajtásom és soha semmi probléma nem volt belőle hogy mi együtt lógunk senki részéről

vagy mit kelett volna tennem? aztmondani a barátnőmnek akit akkor ismerten 9 éve meg a haveromnak aki 2 éve hogy oké akkor innentől pá a soha viszont nem látásra?????

elég érdekes elgondolásaid vannak az emberi kapcsolatkortól...

2010. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mióta számít a barátság megcsalásnak?
2010. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

és miért ne lehetne lány barátja? ha ő nem akar tőled semmit akkor, ez igazából csak téged zavar, hogy neki van kapcsolata, de nem veled?!

Ha szereti a bnöjét, akkor nem tekint rád másképp csak barátként, főleg ha eddig is így volt...


Nekem is volt lány barátom, igaz persze azokat a jegyeket néha megláttam benne, hiszen csak egy nő, és elég dekoratív volt... de fontosabbnak tartottam, hogy barát, minthogy bármibe belementünk volna...

2010. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudtam, hogy normális embernek nem elég egyetlen ember társasága, még ha az élete szerelme is.
2010. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!