Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyszer kizart az eletebol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer kizart az eletebol, barhogy faj, barmilyen nehez, el kell engednem, nincs ehez mit hozzatenni, nem?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 13:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
sztem meg #9 jól vigasztalja magát, ameddig nem jön vki, addig jó ebben hinni, idővel úgy is csillapodnak az érzések, ez legyen az érzéstelenítőd, h ezt gondolod, h vmikor még lehet vmi. :) Bár lehet, h ez csak nekem vált be így. :)
2015. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Sok olyan esetet láttam már a munkám során, amikor egy párkapcsolati helyzet mögött komolyabb történet húzodott meg. Sokan nem is tudják mi minden lehet egy lritikus helyzet mögött.


Az elengedési nehézségek, vagy csak egy szakítás mögött is komoly, az életünket alapvetően befolyásoló történetek húzódhatnak meg.


Bővebb infó: [link]

2015. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 petya79 válasza:
Erre a kérdésre nincs jó válasz, ha szereted ne add fel mert egyszer már az élete része voltál és lehet hogy ujra az leszel valamikor, ha meg nem lépj tovább és örizd meg emlékeidben. az idö megoldja és nem fogod tudni elngedni soha ha igazán szereted
2015. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Erre Csernus doki azt mondta valamelyik videójában a Youtub-on,hogy a szerelem olyan mint egy virág. Ha vagy a férfi locsolja,vagy a nő,vagy mindketten,akkor életben marad,és virágzik.De onnantól kezdve,hogy a férfi azt hiszi hogy a nő locsolja,a nő meg azt hiszi,hogy a férfi locsolja a virág elszárad.

No és mi történik egy olyan virággal ami már elszáradt?...

Na mit csinálsz vele?

2015. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tapoldat?
2015. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Látsz valami halvány esèlyt a kalcsolatotokra,mert ha igen kuzdj erte,ha nem akkor meg hagyd beken,mert parancsra szeretni nem lehet es eluldozod a lehetoseget,annak h kesobb esetleg legyen valami meg.Hagyj neki idot,hat gondolkodjon ,ha szeret visszatalal hozzad,ha nem akkor meg nem illet az eletedbe!
2015. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
SOS keress másikat, én is ezt tettem és bevált. Ha egyedül keseregsz, sose lesz esélyed, hogy találj. A kizárás az a halállal egyenlő, tehát sose kaphatod vissza. Ezért megszakad a hűségi kötelességed, így jogilag a kizárás utáni perctől már bőven kereshetsz valakit. Lehet, hogy pánikszerűnek tűnik, meg ilyenek, de inkább ez, mint a magány.
2015. júl. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!