Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félnek a ffiak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a ffiak annyira az elkötelezettség bármilyen formájától?

Figyelt kérdés
Elkezdett kerülgetni egy srác-elhívott ide-oda, sokat beszélgettünk, jól éreztük magunkat. Egyik este egy kicsit többet ittunk a kelleténél, nem volt semmi, csak smár. Tudom, h bejövök neki, mások is mondták, h pl egész este engem bámul, mikor egy helyen vagyunk. Legutóbbi beszélgetésünkkor azonban azt mondta, h ő nem akar kapcsolatot, mert neki az kell, h oda mehessen ahova akar és azt csinálhassa, amit akar, nem hiányzik egy nyávogó liba, aki nem engedi sehova...én nem is vagyok ilyen, és különben sem azt kértem, h vegyen el, csak szimplán jól érzem magam vele. Csakh nem csak barátként...
2015. ápr. 4. 10:44
 1/6 Interferencia ***** válasza:
55%
Általánosítás, általánosítás mindenhol. Ráadásul a kérdésed alapján egyetlen példából, nem rossz!
2015. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs, jogos...helyesbítenék: EGYES ffiak miért félnek elkötelezni magukat :D
2015. ápr. 4. 10:51
 3/6 Interferencia ***** válasza:
Vannak ilyen nők is, akármilyen hihetetlen. Egyszerűen ilyenek, ezt tekinthetjük normálisnak is, de úgy is, mint valami gyerekkori trauma utóhatása. Úgyhogy szerintem túl is van tárgyalva.
2015. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarunk 1nő mellett leállni.
2015. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Titusztitusz ***** válasza:
Amennyire ki lehet venni a lényeget ebböl a vázlatos történetböl, azok alapján számomra egyértelmü dolog az, hogy az illetőt vagy nem érdekled igazábol mint "nő", vagy túlságba is gátlásos, és fél attol, hogy amikor "teljesítenie" kell majd egy szituban úgymond,(Nem akarom nevén nevezni itt a dolgot...) nem fog neki sikerülni a dolog, vagy te nem leszel elégedett a teljesítményével...Szóval mindenekelőtt ezeket a dolgokat próbáld meg tisztázni az illetővel, semmibe sincs itt szerintem az "elkötelezettségtöl való félelem"...
2015. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg neki volt egy nagyon rossz kapcsolata, egy ilyen nyávogós sárkánnyal, es fél hogy mégegy ilyen lesz neki. Vagy általánosít, akkorát csalódott, hogy azt hiszi, vagy bebeszélte h minden nő ilyen...
2015. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!