Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet bármilyen baj abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bármilyen baj abból, hogy az egyik félnek már sok kapcsolata volt, a másiknak pedig előtte senkivel nem volt semmi?

Figyelt kérdés
A barátomnak már sokadik barátnője/szerelme vagyok,míg nekem az első csókom is vele volt .Szeretem és minden jó vele, de sokan mondják hogy majd eszembe jut ,hogy kipróbálnám mással milyen együtt lenni.Valami ilyen tapasztalata van valakinek? (tudom persze hogy minden helyzet más,és majd kiderül..de félek) Előre is köszönöm a normális válaszokat! :) 20/L
2015. júl. 7. 15:42
 1/8 LazyJones ***** válasza:
Sajnos van, tapasztalatlan lányokon szinte 100%, hogy kijön a tapasztalás utáni vágy. Eddig nem találkoztam olyannal, aki ezt le tudta volna küzdeni, de csodák lehetnek...
2015. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár év múlva halványul a rózsaszín köd, és észreveszel másokat is a párod mellett. Mivel nincs viszonyítási alapod, nem tudod, hogy az a "minden jó" valójában kevés, sok, vagy átlagos. Nagyon boldognak kell lenned ahhoz, hogy ne jusson eszedbe később, hogy valaki más talán jobban illene hozzád. Mint tapasztalat, annyit tudok hozzátenni, hogy az első kapcsolatom nekem is a te korodban volt, és meg voltam győződve róla, hogy szeretem, és minden jó. Sok év kellett hozzá, hogy úgy érezzem, talán tévedtem. Miután szakítottam, rájöttem, hogy amit jónak hittem, beteges volt.. Persze ez nem törvényszerű, hogy így legyen mással is, mindenesetre én egyetlen olyan párt ismerek, akik első kapcsolatból házasodtak, de már a "járás" időszak alatt ott csalták egymást, ahol tudták.
2015. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem érzem úgy, hogy bármi baj lenne ezzel a szituációval. Talán azért, mert soha nem voltam az a csapjunk a közepébe, majd egyszer kiélem magam típus. Nem tudom te mennyire vagy hajlamos erre és mennyire vágysz az újra, a változásra.

Az igazat megvallva, egyszer sem gondolkoztam azon, mint te, ami azt jelenti, hogy nekem/nekünk nem okoz problémát.

2015. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a személyiségeden múlik. De többeket ismerek (beleértve engem is), akik már elsőre megtalálták, akit kerestek, és nem tört ki rajtuk semmilyen "még nem éltem ki magam" elmebaj...
2015. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
emberfüggő
2015. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
legalább neked szűk odalennt.
2015. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Mi így voltunk a volt barátommal.

Én nem vagyok egy kiélős típus, azóta sem voltam mással még, bár ismerkedem, mert nyilván nem 72 macskával akarok meghalni. Amíg kapcsolatban éltünk, addig számomra csak ő létezett, más fiúra kb. rá sem néztem, mert minek? Nem érdekelt.


Ami rossz lesz, hogy te tapasztalatlan vagy az egész kapcsolat dologban, míg ő megélt már egyet s mást...Csalódásokat is, így lehet, hogy könnyebben túllép, ha van valami, vagy az előítéletekből adódóan kevésbé akarja majd megjavítani a kapcsolatot, ha baj van.


19/L

2015. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ, vannak egész biztatóak is :) attól nem félek,hogy nem szeretné megjavítani ha esetleg baj van,mert egyszer volt pár hónapunk külön,és ő kért meg rá hogy tegyük rendbe a dolgokat,egyikőnk sem tudott másra nézni az alatt az idő alatt ,és talán ez megnyugtat,hogy akkor sem kellett más... :) csak sokan úgy beszélnek erről hogy gáz, és baj lesz hogy ő (volt és lesz)az egyetlen nekem..,és közülük sokan tapasztaltabbak nálam. tudom hogy ez csak tőlünk(tőlem) függ ,de érdekelt olyan emberek véleménye akik nem ismernek és talán így őszintébben leírják a véleményüket. Köszi mindenkinek,még írhattok,szívesen elolvasnám minél több ember tapasztalatát,véleményét.
2015. júl. 8. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!