Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engednétek hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek hogy a párotok olyan nöhöz/férfihoz járjon le akivel kavart régebben?

Figyelt kérdés

kavart : ottaludt nála a csaj,csokoloztak,meg ki tudja.

mire hazajöttem ma,már a csajnál volt, délben,és mondta hoyg 3kor jön.mondtam neki msnen hogy nem örülök neki.

erre csak huzza a száját.

amugy ez a csaj szo szerint egy ku rva,iszik és drogozik is.

mit tegyek?ti mit tennétek?

csak én tulzok?


2010. márc. 4. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem túlzol!

Hagyd ott! És add meg a csaj telszámát privben;)

2010. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
minek jár oda??? elég gyanus!! :S beszéld meg ezt vele!!
2010. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
fogalmam nincs miért...
2010. márc. 4. 14:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ilyen pasi, nem tudom, mit képzel?! Nem gondolja, hogy ezzel téged megbánt??? Rúgd ki a pics@ba, menjen csak a kiélt qrvához! :S
2010. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle mégis mi okból keresi fel ezt a nőt állandóan? engem nagyon kiborítana.
2010. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pfff hát ez elég gáz, én biztos elbeszélgetnék azzal a kis k*al meg a pasimmal is. Hát ha az én pasim csinálná ezt akkor tuti h szakítanék vele..mert ha egyszer ez előfordul akkor máskor is előfog.
2010. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ott b@sznám ki mint macskát....


de komolyan...olyan pasi aki szeret,tisztel téged,nem csinál ilyet...

2010. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem azért, mert kavartak, de eleve válogassa már meg, kivel áll szóba, aki velem akar lenni...madarat tolláról....szóval dobnám...
2010. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szakítanék vele a helyedben.csak megaláz.vedd észre h nem szeret.akkor nem csinálná ezt.
2010. márc. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem csak kavartak, hanem szakítottak is.
2010. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!