Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi is a baja tulajdonképpen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is a baja tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Párom pár hónapja kiment külföldre dolgozni,akkor épp nem volt munkám.Keresgéltem munkahelyet,azt mondta hogy hagyjam,ne foglalkozzak vele,keres ő annyit hogy bőven elég lesz.Később rájött a dili,írta hogy mégiscsak menjek el,mert nem buli hogy csak ő dolgozik,mondtam hogy oké,ezt eredetileg is így gondoltam,ő ellenezte.Találtam egy munkahelyet,ami tényleg tetszik,jól érzem ott magam,szeretem.Most meg az a baja,hogy milyen nagyra vagyok magammal hogy van munkám,tiszta hawaii az életem,konkrétan nem tetszik neki hogy jól érzem magam.Hozzá kell tenni,hogy nem érti meg hogy attól hogy dolgozok,így is nagyon kell spórolnom,a legminimálisabb kaját,háztartási dolgokat veszem meg,ezen kívül semmit,se ruhát,se cipőt,se fodrászra nem telik semmire,de ő abban a tudatban van hogy miközben ő gürcöl,én élem a világomat(nem járok sehova,csak munkába,utána itthon vagyok).Most ez mi ? Az se tetszik neki ha nincs munka,az se ha van.Minimális pénzt így is kell küldenie,hogy az albérletet ki tudjam fizetni,ha nem lenne munkám,akkor mi lenne ? Szerintetek miért köt bele mindenbe ? Azért ment ki,nem évekre,hogy pénzt rakjon félre,egy alap kezdőtőkét,amiből valami lakást vagy valamit el tudunk kezdeni.Ráadásul senki nem erőltette,mehetnékje volt,elege volt itthon a pénztelenségből,örült hogy történik egy kis változás.(évekig kinn volt megismerkedésünk előtt is) Jelenleg ott tartunk,hogy ő azt gondolja hogy ő engem pénzel,király életem van,ő megszakad a munkában,és mintha én nem csinálnék semmit :S
2015. júl. 11. 13:14
 1/5 TallandThin Boy ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy most akkor dolgozzál vagy ne? Ha egyik sem jó, akkor pedig mondja el, hogy szerinte hogy lenne jó. Egyébként szabad tudni, hogy te miért nem mentél ki vele?
2015. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menekülj, de komolyan. Ilyen emberrel őrültség komolyabb dolgokat tervezni.
2015. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mentem,mert nem akartam,elegem van külföldből,ezt meg is beszéltük.
2015. júl. 11. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy távkapcsolatban, mindig ugyanaz a probléma.

A távolsàg.Az egykori szerelmét már nem érzi az ember.Nem tudod távolròl megérinteni, hogy érezzen tèged.Így csak önmagábòl meríthet.Abbòl amiben ùgy érzi, hogy benne van.Amennyiben volt is szerelem, az màr anyagiasságra, tàrgyilagosságra degradálòdott le.

2015. júl. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy távkapcsolatban, mindig ugyanaz a probléma.

A távolsàg.Az egykori szerelmét már nem érzi az ember.Nem tudod távolròl megérinteni, hogy érezzen tèged.Így csak önmagábòl meríthet.Abbòl amiben ùgy érzi, hogy benne van.Amennyiben volt is szerelem, az màr anyagiasságra, tàrgyilagosságra degradálòdott le.A probléma az, hogy beazonosult az önsajnálattal, és visszaigazolàsra vàr, hogy van miért küzdenie.Talàljatok valami közös elfoglaltsàgot, aib keresztül ùjra életre kel egy "jàtékosabb" része az életeteknek, amíg távolság van.pl.:Steam-online-játèkok;)

2015. júl. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!