Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a csajok mindig az idősebb pasikkal nyomulnak a tizenéves srácokat pedig kis k. csögnek tartják és kiröhögik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pénz
2010. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vannak kiételek,pl én :D
2010. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert a nőkben genetikailag kódolt tény, hogy védelmezőre, erős, bástyaszerű férfira van szükségük, akiktől aztán utódot nevelhetnek fel. És egy tizenéves sajna nem esik bele ebbe a kategóriába.
2010. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet nem az a baj h fiatal kis 10enévesek hanem az hogy tényleg köcsögök nem?Vagyis némelyikük az öltözködése miatt feltételezhető róla!
2010. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát, én mindig a nálam fiatalabbakhoz vonzódom... szóval vannak kivételek. (a jelenlegi barátomnál 9 hónappal vagyok idősebb...)
2010. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet.

Például a tipikus "a lányok előbb érnek" eset. Nekik a tizenéves fiúk még túl gyerekeseknek tűnhetnek.

Másrészt az ilyen éretlen "kislányok" felnőttebbnek érezhetik magukat egy idősebb férfival.

Szerintem...

2010. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azok akik most tizenevesek, azok Isten segitsegevel szinten idosebbek lesznek. Senki sem marad ki!
2010. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
22%
mert az sztem gáz ha egy lánynak fiatalabb pasija van föleg 10en éves korba!!!!
2010. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Mert a tizenéves lányokhoz a tizenéves fiúk gyerekek, véleményem szerint. Pl. egy 18 éves lánynak huszonéves pasi kell többnyire, aki normális, és felelősségteljes, és tiszteli
2010. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak egy igazi pasi úgy tiszteli a csajt hogy jól megsz.patja
2010. márc. 4. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!