Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg kellett volna jönnie! De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kellett volna jönnie! De nem jött meg. (ma) Vettem tesztet kettőt is kipróbáltam de negatív volt. Csak azt nem értem, hogy miért feszül a hasam és miért jön sok bélgáz belőlem! Szerintetek? . Várandós vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig védekezünk a barátommal gumival..szóval nem lehetnék az.De valami mégis van!Köszi a válaszokat:)
2010. márc. 4. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Alien
2010. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig napra pontos?:)
2010. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát..nem mindig de az utóbbi hónapokban ilyet nem csinált..:/
2010. márc. 4. 15:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet attól is hogy telihold volt (bnőmnek is azért késett 4 napot). Meg attól is, hogy esetleg sok citromot ettél :)

Ne aggódj :)

2010. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát..nem hiszem:) de azért köszi a nyugtatást:)
2010. márc. 4. 15:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos meg fog jönni! Én megértem, ha ideges vagy, ugyanis én is voltam már így. Mi is minden alkalommal védekezünk. Ha védekeztetek, és nem volt lyukas a gumi, tuti megjön!!! Okozhatja idegeskedés,stressz, vagy ilyenek. Nekem volt, hogy két hetet késett, mikor vizsgáztam. Nyugi!
2010. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Biztos, hogy nem vagy terhes. Viszont nagyon sok mindentől késhet: stressz, hízás, fogyás, fertőzés, antibiotikum.

2010. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj, mert akkor még többet fog késni! Biztos, hogy nem vagy terhes, a teszt is kimutatná már ilyenkor. Nem vagy véletlenül kicsit felfázva, Attól is késhet. Egyébként nekem akkor szokott megpuffadni a hasam, mielőtt megjön. Vagy ha babot kajálok :)). Nyugi!
2010. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
nyugi, terhes vagy
2010. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jahjj köszi szépen mindenkinek a válaszát:) Nagyon remélem..hogy még így 24 évesen nem vagyok az:) De ha összes itt jött,az se túl nagy gond:)
2010. márc. 4. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!