Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mikor múlt el a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mikor múlt el a szakítási fájdalma és mennyi ideje voltatok együtt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő. Nekem a 3 éves kapcsolatomat sikerült fájdalommentesen lezárni. Mondjuk előtte sokat vívódtam magamban, hogy szakítsak-e. A mostani kapcsolatomban viszont volt egy szakítás 1 hónap után és az nagyon megviselt. Mert nagyon szeretem Őt. Azóta együtt vagyunk újra, de már nem tudom mi legyen... Szóval attól függ a fájdalom, hogy szereted-e az illetőt, mert ha már csak szeretet van, vagy az sem, akkor könnyebb.
2010. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én a bnőmmel 2és fél hónapot voltunk együt egy másik csávó miatt szakítot velem

engem valahogy nem érdekelt má mert álandóan minden baja volt nyavajgot mással is randizot(csak nem tudta h tudom)

és mikor szakítotunk akor végre élhetem továb az életem:D

2010. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hmm.. ugyanúgy vagyok mint az előző :D csak csaj vagyok és egy év után dobott a hapim. Egy darabig nagyon rossz volt, kb. 1 hónap, de most már úgy vagyok, h végre azt csinálok amit akarok... Szinte semmit nem csinálhattam már lassan, mert a féltékenységi rohamaival kiakasztott teljesen, pedig komolyan nem volt oka rá! Erre ő csalt meg! Na mondhatom...

19/L

2010. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!