Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A másik férfit akarom. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A másik férfit akarom. De miért is? Mi van velem? Segítség! Hosszú lesz, bocsi.

Figyelt kérdés

10 éve együtt vagyok a mostani párommal. Van 2 gyereke (15 és 16 évesek). 4 éve én nevelem őket. Anyjuk vidéken, nem érdeklik a gyerekek, a párom meg külföldön.

Azt mondta, nekünk akkor lesz közös gyerek, ha nekem kell. Ha nem, akkor nem. Eddig nem éreztem úgy, hogy akarnék. Pláne így, hogy egyedül lennék. Na meg hogy "neked kell" és nem "nekünk".

De a távoli jövőről szóló álmaimban mindig volt 2 vagány kiskölyök.


Kb egy éve, hogy megromlott a kapcsolatunk a párommal. Mikor beszélgettünk erről, mindig arra lyukadunk ki, hogy megpróbáljuk még egyszer, hátha következő alkalomkor, mikor haza jön, jobb lesz.

El akartam hagyni már kb fél éve hónapja, de mindig maradtam, mert megkért, hogy ne menjek, hogy majd jobb lesz, meg őszintén szólva kényelmes is nekem. Szeretem is, de nem úgy ahogy kellene, nem úgy, ahogy megérdemli. Inkább csak baráti szeretet és tisztelet.

Pár hónapja találkoztam egy egyedül álló férfival. Először csak leveleztünk. Aztán eljártunk sétálni is, fagyizni, moziba. Nagyon megkedveltem. De nem tudom mennyire.

Aztán elmondta, hogy az ő legnagyobb vágya, hogy legyen végre családja, felesége(2 gyereket szeretne). (az én párom szerint hülye aki megnősül)

És nem is nagy igényű. Egy asszonyt szeretne, aki fejbe csapja, ha szana-szét hagyja a zokniját. Meg egy külön wc-t, amit csak ő használ majd. :)


Ahogy ezeket mesélte, belém hasított egy furcsa érzés. Simán el tudnám képzelni magam a feleségeként. Pont az a birka türelmű ember, aki talán tolerálja a hirtelen természetem.


Ha nincs velem hiányzik. De nem tudom, hogy miért. Nem tudom, hogy Ő maga hiányzik, vagy csak az amit szeretne, mert én is olyat szeretnék.

Vagy csak bekattant a biológiai órám és hirtelen megbuggyantam, mert megromlott a 10 éves párkapcsolatom, amivel nem tudom hova haladtam?

Aki ránk néz, egy fura, de nagyjából boldog családfélét lát. Anyagiakat tekintve egész jól megvagyunk, de nekem nem ez kell. Illetve, persze, az jó anyagilag megvan minden, de így olyan üres.

Mit tegyek? Itt lenne az idő lépni? Hogy adagoljam be ezt itthon? Párom még azt hiszi menthető a kapcsolatunk.

Ti mit tennétek?

Vagy hagyjam az egészet, mert szimplán csak meghülyültem?


(Ja és igen, a férfi már egyértelműen jelezte, hogy ha szingli lennék, tárt karokkal várna.)


30N



2015. júl. 12. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, én mennék a helyedben. Ha a saját gyerekeidet nevelnéd teljesen ugyanebben a szituációban azt mondanám, hogy hülye vagy, maradj, de így? Az a baj az a két gyerek sosem lesz igazán a tiéd, ahhoz túl idősek voltak, amikor te kezdted el nevelni őket igazán, nem? Vagy ha ebben tévedek, akkor gondold át, ha téged tartanak anyukájuknak, akkor necces. De ha nem, és szeretnél még mindig saját gyereket, akkor én a helyedben mennék. Mondjuk ezzel a két gyerekkel nem kéne megszakítani a kapcsolatot, nagyon necces. De a te életed igazából és ha 5 év múlva mentek szét csak még nehezebb lesz neked, kb lehetetlen, most meg még simán időben vagy.
2015. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tartanak az anyjuknak.
2015. júl. 12. 18:42
 3/5 A kérdező kommentje:

Sőt, én vagyok a gonosz, mert szigorú vagyok. Anyu meg a tündér, mert mindig olyan laza és jó fej mikor együtt vannak (fél évben egyszer).


Köszi a választ, de még mindig nem tudom, hogy a férfi kellene nekem, vagy csak az álmai, mert az kell nekem is. Nem akarom kihasználni őt.

2015. júl. 12. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En meg ismerkednek, mennyire illunk ossze egyeb sarkalatos kerdesekben.Pl penzkezeles,noi-ferfi szerep a parkapcsolatban,gyereknevelesi elvek stb.Ezek a temak szoktak a legtobb feszultseggel jarni.( meg persze sok mas is)Ha a legtobb dologban ugy ereznem, hogy egy iranyba huzzuk a szekeret, akkor kilepnek a kapcsolatombol es megprobalnam az egyuttelest.
2015. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A mostani kapcsolatod nem nagyon fog változni. Az új meg olyan lesz amilyen, egyáltalán nem biztos hogy az elképzelések szerint fog alakulni. Szerintem ne csak a pozitív oldalról nézd a dolgot, azt is számold bele hogy az új mégsem jön össze akkor is megéri kilépni a mostaniból?

Ha rosszul érzed magad most hogy idegen emberek gyerekét neveled és a férjedet nem látod csak fél évente viszont anyagilag támogat(első hallásra egy nevelőnő vagy aki néha extra szolgáltatásokat is nyújt) és ennél az is jobb lenne ha egyedül lennél akkor lepj.

2015. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!