Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a páromat, de egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a páromat, de egy másik férfit nem tudok kiverni a fejemből. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyok együtt a párommal. Szeretem őt, ez biztos. De az egyik ismerősömnél megpillantottam egy férfit, és azóta nem tudom kiverni a fejemből. Nem tudom mit érzek iránta, reméltem, hogy fellángolás, de már egy hete tart (nem is beszéltem a férfival, csak bemutatkoztunk egymásnak, ennyi történt). Szörnyű embernek érzem magam emiatt. A párommal az utóbbi időben sokat veszekedtünk a sok stressz miatt, emiatt alakulhatott ki ez a vonzalom? Hogyan legyek túl rajta? El akarom felejteni az illetőt örökre és felhőtlenül boldog lenni a párommal.
2012. ápr. 11. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az idő majd mindent megold ne aggódj. Törekedj arra hogy ne találkozz a fickóval egy jó darabig.
2012. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hozd helyre a kapcsolatodat, és el fogod felejteni. Ez tuti!

100%, hogy a problémátok miatt alakult ki a vonzalom.

Koncentrálj a jelenre, a párodra.

Sok sikert!

2012. ápr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nem bízok magamban. Vasárnap este végre úgy éreztem, hogy sikerült túljutnom az érzésen, végre úgy öleltem magamhoz a párom, hogy nem gondoltam az illetőre, ez így ment tegnap délutánig. Aztán ismét jött az a hülye érzés a semmiből, akaratlanul is csak a pasi járt az eszemben, de mégis jól esett a párom érintése. Ma megint úgy érzem, hogy nem tudnék a párom szemébe nézni, és őszintén megölelni, megcsókolni. Az előbb hívott telefonon, a hangja megnyugtatott, és ismét nem gondoltam a pasira, de este találkozunk és kétségbe vagyok esve, mi van ha befurakodik a gondolataimba megint a másik. Rettentően dühös vagyok magamra, nem tudom irányítani az érzéseimet, félek ha így folytatódik a kapcsolatunk veszélyben forog:(
2012. ápr. 11. 10:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek a második hozzászólóval! :)
2012. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Valami hiányzott a kapcsolatodból, ezért van.

El fog múlni, ne érezz bűntudatot, hisz nem csináltál semmi rosszat. Kicsit ábrándozni, még nem rossz, lehet a párod is így van, volt vele.

Ettől még inkább lehet izgalmasabb is minden.

Bűntudat törlés, élvezni a jelent, (ahogy már írtam korábban), és idő.

2012. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán beszélgess azzal akivel 2 és fél éve együtt vagy. Meséld el neki az aznapi élményedet, lehet, hogy neki is kinyílik a beszélőkéje és seggre ültök mindketten.
2012. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez az, amit valamiért nem értenek a nők (valószínűleg túl nagy hatással vannak rátok az érzelmeitek): Döntsd el magadban, és kész is. Ilyen fellángolás még millió lesz az életedben, a probléma mindig a döntés: ki az az ember, aki fontosabb neked az ilyen lobbanásnál.


Foglalkozz a pároddal, tedd rendbe a kapcsolatodat. Ha ezt jól csináljátok, nem sokára azt sem fogod tudni, ki volt az a pasi...

2012. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7. Természetesen a párom a fontosabb. Szeretném tényleg azt hinni, hogy nem is fogok majd emlékezni erre a pasira:)) De dühít, hogy befurakodik a gondolataimba, minél inkább próbálok nem gondolni rá, annál többször gondolok. Legszívesebben megbeszélném a párommal, de szinte biztos, hogy félreértené és nem tudna megbocsátani nekem. Inkább várok míg elmúlik, de a kérdés az, hogy MIKOR MÚLIK EL?
2012. ápr. 11. 11:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor fog elmúlni, mikor rájössz: nem kell, hogy csak egyetlen pasi járhasson az eszedben. Fantáziálni szabad, csak tudni kell a másik fickó helyét az életedben. Érdekes dolog, de valamiért a lányok azt hiszik csak az a jó párkapcsolat, amiben észre sem vesznek más pasikat, pedig szerintem éppen az az igazi, amikor megkívánsz, mást, de ez sem képes elbizonytalanítani.


Téged most szerintem csak a bűntudat rág, márpedig ne rágjon! Amit érzel teljesen természetes, csak sokan csinálják ilyenkor, hogy megmagyarázzák maguknak, hogy szerelemesek (és felfújják az egészet, mondván ez nem lehet véletlen). Ha eszedbe jut a srác, hát jusson, ha kívánod, kívánd. Ha ennek ellenére is a párodat akarod, akkor minden ok. Ha ezt letisztázod magadban, akkor egyszerűen nem fog érdekelni ez a vonzalom, és úgy múlik el, hogy észre sem veszed.

2012. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az előző kapcsolatomban 2 év után velem is megtörtént ez, az egyik egyetemi csoporttársam személyében. Megláttam a srácot és onnantól se kép, se hang. Nagyon vonzónak találtam és közben evett a bűntudat. Imádtam a párom, vele képzeltem el az életem, de ez nem hagyott nyugodni. Megpróbáltam utána nézni, ki is ez a fickó pontosan, mert előzőleg még sose láttam. Aztán talán a sors akarta így, de nem tudtam sehonnan se infókat gyűjteni róla. Én úgy vertem ki a fejemből, hogy belegondoltam, hogy otthagynám-e a szeretett páromat ezért a fellángolásért? Hát nem lett volna az a pénz... Ez tuti, hogy nálad is csak egy fellángolás. Kerüld a fickót, el fog múlni.
2012. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!