Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a párom múltjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párom múltjára vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

15 évvel (2000 körüli időről beszélünk) ezelőtti kapcsolatára és az akkori életvitelére vagyok féltékeny. Mindazt amit ő átélt akkor annyi idősen, mint most én vagyok. Sajnos én nem élem át mindazt, sokkal silányabb az életem...

Irreálisnak hangzik, de féltékeny vagyok egy olyan kapcsolatra ami már legalább egy évtizede lezárult. Úgy érzem hogy jobb lett volna ha akkor lettem volna 23-24 éves...

Valakinek van valami tippje hogyan tudnék túljutni ezen? A múltat nem tudom visszahozni és nem tehetek róla hogy sokkal késöbb születtem.


2015. júl. 12. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a szitu nem normalis, hanem te. A szerelmunkre nem feltekenykedunk ilyen szempontbol, hanem max orulunk neki, hogy o esetlegesen jol elt anno, vilagot latott, stb. Vagy hat pontosan nem ertem, hogy mit irigyelsz, de mindegy is, mert a paromra semmilyen szempontbol nem tudnek feltekenykedni a korabbi elete miatt.
2015. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra gondolj, hogy ha akkor születtél volna, vagy, ha ő nem így élt volna, akkor most nem lennétek együtt.
2015. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a válaszod! Ez picit megnyugtatott és átgondoltam jobban a dogokat ennek a szemében!

Ő akkor nagyon jól élt (annyi idősen mint most én vagyok), úgy ahogy én szerettem volna élni de nekem sajnos nem jött össze... :(

Tulajdonképpen ez ami zavar. Késöbb csúnyán pofára esett az életben. Az egy ami vigasztal még ha irreálisan is hangzik hogy talán késöbb nekem is sokkal jobb életem lehet, ha már eddig nem volt.

2015. júl. 13. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!