Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem nem tart semmibe, és csak kihasznál évek óta? 'Ingyen menet' vagy 'üres járat vagyok'?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok, a párom 30 éves srác.

Tudom hagyjam ott, vagy beszéljem meg vele, de ennél konkrétabb ötletek kellenek. Megbeszélni nem lehet vele, mert azt mondja amit hallani akarok, ha meg veszekedem vele, annál rosszabb.

Problémák:

- hétköznap 18:10 körül ér haza, utána nem sok időnk van egymással foglalkozni, hétvégén mikor együtt lehetnénk, mással van

- semmit nem csinál itthon, csak ha ráüvöltök, már mindent nekem kell megcsinálni.

- nem lép a kapcsolatunk magasabb szintre, holott 5 éve együtt vagyunk. ha rátérek a témára, van esze, azt mondja amit szeretnék hallani.

- lassan nem mehetek el itthonról sehova

- nincsenek közös programjaink

- azt hiszem kiismert

- úgy érzem hogy csak egy 'ingyen menet' vagyok amíg nem talál egy jobbat, nem tisztel, csak akkor tud szépeket mondani, vagy kedves lenni ha sexelni szeretne (ezt megfigyeltem)

- legutóbb úgy léptem le itthonról, hogy nem szóltam neki, mert máskülönben nem engedett volna el, erre mikor hazaértem, akkor nem engedte hogy kilépjek a lakából, és amikor visszanéztem az előzményeket, hogy mit csinált itthon a gépen, láttam hogy új albérletet keresett. Most együtt lakunk egy albérletben.

- kb. 700 e ft-nyi minuszban vagyok az ő hitelei miatt (elment kezesnek és bukott a hitel, nem akartam hogy meg szivassa a bank, zárolják a számláját így én fizettem ki a hitelelmaradást, felvettem hitelt neki, plusz vettünk egy olyan házat ami később kiderült h bontásra szorul, arra is vettem fel még plusz hitelt, de el lehetne adni és az bőven fedezné a hitelem, de nem akarja eladni, mert hátha még jó lesz...)


Szeretem, nem szívesen dobnám el ezt az 5 évet, rengeteg mindenen keresztülmentünk.


Mint mondtam megbeszélni nem lehet, tettek kellenek...

köszönöm előre is, és bocsi hogy kicsit hosszúra sikeredett.



#semmibe vesz #ingyen menet
2015. júl. 13. 10:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon buta ember vagy kérdező. Munkanélküliséget így bevállalni? Mellesleg milyen lakhatási támogatásra gondolsz? Tévedsz ha azt hiszed 1hónap után hawai-dizsi van. Az albérltről szerződés kell adószámmal, plusz a támogatást se max hidőben ítélik meg 1 hónapra. Ha egyáltalán jogosult vagy rá. De szerintem nem leszel az. Erre hab a tortán a hitelek. Nem tudom igaz-e vagy kamu, de ritka az ilyen ostoba, könnyen megvezethető ember.
2015. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, a támogatást megkaptuk már egyszer, akkor párom vette fel, most én szeretném. Minden le van papírozva. :) A hitel nem mostani, a munkanélküliség most kezdődött, akkor még nem nyílt ki eléggé a szemem... :(
2015. júl. 13. 13:42
 13/15 A kérdező kommentje:
Pályázat elbírálása után 2 hét az elbírálás, és lehet előleget kérni. Párom is kért, abból fizettük ki a kaukciót. Abból az előlegből pedig a hitel egyik részét fizetnénk ki hamar....
2015. júl. 13. 13:43
 14/15 A kérdező kommentje:
azaz pályázat beküldése után 2 hét az elbírálás...
2015. júl. 13. 18:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem engedett ki? Ilyet nem lehet, törvénybe ütközik, személyi szabadásg korlátozása. Úgyhogy ez bűncselekmény:) Amúgy miért nem szakítasz vele? Hogy tudsz egy ilyen lúzert szeretni:?
2015. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!