Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnőm, de egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőm, de egy másik lány kell?

Figyelt kérdés
Nem tudom hol tudnám ezt elmondani, leírni, kérdezni ott, ahol objektívan állnak hozzá. Nem tudom, hogy letisztázni magamban és kíváncsi vagyok véleményekre. 23 éves srác vagyok, volt már egy 4 éves kapcsolatom két éve lett vége, kimerült, de nem harmadik fél miatt, utána kavarodtam erre-arra. Volt egy lány, akivel szerettem volna, de nem jöttünk össze, közben lett egy másik csajszi, akivel iszonyat jól éreztem magam, de értelmetlennek tartottam a dolgot, mivel 16 éves volt, nem akartam ilyen fiatal lánnyal összejönni, annak ellenére, hogy másként kezdtem el érezni. Pont olyan lány amúgy, akivel el tudnám képzelni később, kockázatos persze, de részben, ezért sem akartam folytatni, hogy talán így majd lesz jövője a dolognak egyszer, bízva abban, hogy neki is sokat jelentettem. Így aztán befejeztem vele, mást éreztem, de ezt tartottam okosabb lépésnek, fájt nekem is, sajnos ő eléggé ki is volt attól, hogy befejeztem vele, mint utólag kiderült számomra. Ebben az is közrejátszott, hogy felbukkant akkor az a lány, akivel előtte nem jöttünk össze, persze azután sem, visszanézve nem is ment volna vele egy kapcsolat. Így aztán belebuktam úgymond mindkettőbe és igyekeztem tovább lépni, szinte nem is gondolkodtam, nem is akartam senkit. Mégis jött egy lány ezután, akivel elég hamar össze is jöttem, akivel azóta is együtt vagyok már lassan egy éve és nagyon szeretem. Itt kezdődnek bennem a dolgok. Tényleg nagyon szeretem, nagyon örülök, hogy van nekem és olyan dolgokat tesz értem és csinálunk, olyan velem, amilyen még soha nem volt senki sem. El is lennék én ezzel, ahogy el is voltam belső vívódás nélkül eleinte, hónapokig boldogan. Csak közben, ahogy telt az idő néhányszor láttam a fiatalabb csajszit, aki sokáig inkább rám sem nézett, csak úgy köszöntünk, nem váltottunk egy szót sem, mentünk tovább. Nem beszélünk szinte semmiről, néha pár szót, mert nem bírom ki és sztem ő is nehezen, csak olyan helyen vagyunk, ahol gyakran látjuk egymást. Itt van a baj, mert teljesen felkavar a puszta jelenlétével, alig bírom ki, hogy ne beszéljek vele, ne kezdjek bele valami olyanba, ami tönkretenné az amúgy teljesen normálisan működő kapcsolatom, amiben a lány, akivel vagyok imád és egyszerűen képtelen lennék megbántani őt és fájdalmat okozni neki. De gyötör az az érzés is, ha rámtör, hogy odavagyok a másik lányért, hogy hogy hagyhatnám annyiban, ha egyszer vágyat érzek iránta. Ráadásul a barátnőm különösen fél attól, hogy ez a lány veszélyt jelenthet a kapcsolatunkra, pedig nem is látott minket soha, csak tudja, hogy előtte vele elkezdődött valami, ezért szó szerint tilt tőle, ami meg a buta agyamban még inkább azt az érzést fokozza, hogy kell nekem. Ritka nagy idiótának tartom magam emiatt. Nem tudom a megoldást. Kínlódok. Nem akarom megcsalni. Nem akarom elveszíteni. De nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel.

2015. júl. 13. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Valakinek az okoz problémát hogy senkije sincs, van akinek az, hogy túl sok a potenciális jelölt. Igazából egyik sem szerencsés, de sokan szeretnének a helyedben lenni.

23 évesen még semmiről nem maradtál le, élvezed az életed és kész. Ilyen idősen még senkihez nem ragaszkodsz igazán...ezt inkább csak bemagyarázod magadnak.Ha a mostani párod nem elég a fantáziádnak, más csajokon jár az eszed, akkor búcsúzz el Tőle békében, légy őszinte és vállald be, hogy akár hoppon is maradhatsz.....pont ettől félsz, hogy elveszítheted azt, amit idáig elértél....és bárhogy is csavarod a dolgokat, ez benne van a pakliban. Persze azt is bevállalhatod, hogy a mostani kapcsolatodból kikacsingatsz, de ha lebuksz akkor minden úszik....onnan nincs visszaút. Ha annyira odavagy azért a másik lányért, hogy csak rajta jár az eszed, akkor beszélj vele, és ha Ő is így érez irántad akkor búcsúzz el a párodtól és utána ami a csövön kifér!!!

37F

2015. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
En nokent nem akarnek egy ilyen kapcsolatba lenni. Szakitanod kellene, nem gondolod?
2015. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem korrekt dolog tőlem, de ő nem tudja, hogy így is érzek, én nagyon szeretem őt amúgy. Sosem éreztem ezt, sosem voltam így ilyen döntési helyzetben, ezért vagyok kicsit tanácstalan.
2015. júl. 13. 14:28
 4/14 anonim ***** válasza:

Na én nagyon hasonló helyzetben vagyok, csak én lány vagyok, most leszek 24. Csakhogy talán az én helyzetem még rosszabb, mert nekem 5 éves kapcsolatom van és így tetszett meg egy másik srác, aki úgy tűnt szintén tetszem neki és nem vagyok számára közömbös, de mai napig nem tudom eldönteni, hogy tényleg voltak azok a "jelek" vagy csak bemeséltem magamnak, mert amúgy nagyon barátságos, nyílt szinte mindenkivel pláne elsőre és aztán mindig úgy gondolom, hogy áh biztos csak szimplán kedves, mert miért ne lenne, barátkozik, csak bemesélem, de mindenesetre kedvel azt látom. Na szóval én is gyakran voltam és még leszek is együtt ezzel a sráccal (PhD hallgató és nála csinálom a diplomamunkámat), most szünidő van de még van 1 évem. Ez az érzés, helyzet tart már vagy fél éve és egyre inkább úgy érzem már nem vagyok szerelmes a barátomba, mindig a másik fiú jár a fejemben, viszont nem tudnám megcsalni, megbántani, ő még mindig szerelmes, én is biztos szeretem még ha már nem is olyan szerelemmel, és kötődök hozzá ennyi év után, de most nem tudom mit tehetnék hisz a másiknak lehet amúgy sem kellenék, mert arra is gondoltam csak azért nem próbálkozik jobban mert ugye barátom van, de kitudja.

De ha te 1 éve vagy a barátnőddel és a másik lány után vágysz, amikor még a barátnődért kellene ilyet érezned, hisz még lángolásnak kellene lennie, akkor szerintem sem ő lesz az igazi, hosszútávon semmiképp nem jó ez így, ha nem is a másik lesz az igazi, akkor majd lesz más. De tudom, hogy milyen nehéz helyzet.

2015. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Beszélj a lánnyal és mondd meg neki, hogy miért hagytad annak idején ott. Bár lehet, hogy sose lesz már vele olyan kapcsolatod, mintha eleve el se hagyod és ezzel nem töröd apró darabokra szívét. De ha ezek után még mindig vágyik rád és te ezért képes vagy eldobni egy olyan nőt, aki meg nagyon odaadó veled, akkor csináld! Csak aztán fél év múlva meg nehogy azon sírj itt, hogy megbántad ezt a döntésedet! ;-)


Mellesleg igen, sokan vagyunk akik annak is örülnének, ha legalább észrevennének minket a nők, amikor már szinte dörömbölünk az ajtajukon. Csak hogy tudd, hogy igazságtalanul nagyon mázlista vagy ezzel!

2015. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Annyira igazatok van, hogy az már fáj. Nem bírom elviselni a felületes dolgokat. Azt fogom csinálni, hogy beszélek a lánnyal, némi időt töltök vele aztán meglátom, persze úgy, hogy közben semmi olyat nem teszek, amivel a kapcsolatom veszélyeztetném. De ettől valószínűleg nem lesz könnyebb, csak nehezebb. Legalább valami változik, vagy kiderül. Nem tudom, hogy állhatnám meg, vagy hogy bírnám ki, hogy nem derítem ki, milyen lehet azzal a másik lánnyal.. Aztán majd jól megbánom.
2015. júl. 14. 16:18
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom megtenni! Odavagyok a másik lányért, de nem bírnám otthagyni a barátnőm, mert szeretem. Nem tudom, hogy hogy űzzem ki a fejemből a lányt, mert ijesztő, hogy mennyire odavagyok érte és hogy hogy lehetek ekkora barom, hogy kihagyom ezt, de nem tudom, hogy működne és nem tudom, hogy lehetek ekkora barom, hogy boldog vagyok a baratnőmmel és közben ilyenen szenvedek. Ha tönkreteszem vele, ami van akkor azért szendvedek, ha benne maradok, akkor azért, mert másra is vágyom és ez ott zakatol a fejemben. Ma úgy mértem a mérlegen, hogy nekem maradni jobban megéri, így inkább időt adok magamnak, hogy hátha elmúlik a káosz bennem.
2015. júl. 14. 20:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Van egy olyan kapcsolatod, ami tökéletes. Mindent megkapsz, boldog vagy.


Jön egy régi lány, akivel ha annyira egy hullámhosszon lennél, nem váltatok volna el egymástól. Megéri eldobni a bizonytalanért a boldogságot?


Én ha egyszer lezártam, nem foglalkoznék vele. Még több időt töltenék a párommal és elkerülném a csajt.


27/F

2015. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Még várj néhány hetet, vagy akár hónapot, valamelyik lányt iránt valószínűleg változni fognak az érzéseid. Lehet, hogy amit most érzel az iránt a lány iránt, csak szalmaláng, és idővel jócskán csillapodik.

Várj és gyötrőgyj csak, megérdemled :>

Én is voltam már így, tudom milyen :)

26/F

2015. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:D köszi! És hogy döntöttél? Mert pont ezt teszem amúgy.. Várok.
2015. aug. 11. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!