Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha velem nem érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha velem nem érzi olyan jól magát, mint a haverjaival?

Figyelt kérdés

A párommal lassan egy éve vagyunk együtt.Egyre inkább azt látom rajta hogyha társaságban vagyunk velem nem érzi olyan jól magát, mint amikor egyedül megy.Megkérdeztem már nem szeret-e, vagy mi a baja,és egyszerűen azt mondta hogy nagyon szeret, de velem nem mindig érzi jól magát.Sokszor nem is érdeklődik irántam, és kevesebbszer találkozunk, mint régen, néha a programunk helyett inkább a haverjaival van. mit csináljak, hogy ez változzon (vagy mi más tanácsot tudnátok adni nekem)?

21/L 19/F



2015. júl. 13. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Tapasztalatom az, hogy ez nem az igazi kapcsolat. Amikor ilyet éltem át, mindig tévedés volt vele maradni. Csak időpocsékolás. Azóta férjhez mentem, és a férjemmel egymás legjobb barátai is vagyunk. Nem kellett erőltetni, összecsengett a dolog. Versenyre sosem kelhetsz a haverokkal, keress olyat, akinek te is a haverja lehetsz, és nem vágyik jobban mások társaságára, mint a tiédre! Erőltetni nem lehet. Vagy van, vagy nincs. Ennek a kapcsolatnak idő kérdése, és vége lesz. A tanácsom? Ne pocsékold a drága időd! Se a sajátod, se az övét!
2015. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valaki szeret (és megbecsül), az nem így néz ki!

Ahogy írod, olyan kép alakult ki bennem, mintha szégyellne téged a haverjai előtt. Vagy a másik lehetőség, hogy nem tudja azt a szerepet játszani a haverok előtt, amit szokott, ha ott vagy vele. Lehet, hogy simán a nőket szidja, meg durva poénok röpködnek, de amikor ott vagy, akkor nem érzi felszabadultan magát ahhoz, hogy ebbe belemenjen. Bármi lehet, de egy biztos: hagyd ott, mert neked egy társ kell. Olyan valaki, aki társ mindig és nem csak otthon az ágyban.

2015. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!