Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnánk javítani? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk javítani? Vagy ez már elúszott?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Történetem az lenne, hogy 3,5 éve vagyunk együtt barátnőmmel. Most nyár előtt szeptembertől júniusig egy tanévet külön töltöttünk messze egymástól. Sajnos a nagy távolság, és az egyetemi leckék nem engedték a sűrű hazajárást, így havonta csak egyszer jártam haza. Szerelmem iránta csak erősödött, nem léptem félre soha, viszont most nyáron úgy vettük észre, már nincs meg az a tűz mint ami ez előtt az egy évvel volt. Most fogunk összeköltözni, és próbáljuk visszahozni a régi tüzet, hátha így egyszerűbb lesz ha együtt vagyunk nem pedig távol, mert elég sürven összeveszünk már mindenen, és a szex se olyan már mint régen, és maga a kapcsolatunk se.

Érdemes lenne megpróbálni? Vagy lehet ezen még javítani? Mivel lehetne ? Mert szeretni nagyon szeretem, és nem megszokásból, hanem szerelemből. Csak olyan mintha eltávolodtunk volna egymástól.

Köszönöm az értelmes válaszokat!


2014. aug. 27. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdést... összeköltöztök és meglátjátok, hogy jobb lesz-e...ennyi. Esetleg feleleveníthetitek a régi szép időket, eljártok oda ahol régen is jártatok andalogtatok, összejöttetek stb. Minden párnak megvannak a saját kis kedvenc helyei, amikhez a saját kis kétszemélyes titkaik és emlékeik, meg élményeik fűződnek...
2014. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elúszott. Össze se költöznék a helyedben igy.
2014. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy ahhoz, hogy megtartások ezt a kapcsolatot, nem elég 1 ember. A leírtakból úgy veszem észre inkább csak Te akarsz ezért a kapcsolatért kűzdeni a lány csak úgy van és várja, hogy legyen valami...vagy éppen, hogy ne.
2014. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az utóbbi vitáink alapján , és sajnos tényleg így van, én vonzódom hozzá kevésbé, ő ugyanannyira mint régen. Viszont erősebb a szerelem mint 1 évvel ezelőtt, de ez az egy év távollét kicsit hervasztó volt számomra, lehet ezért nem annyira vonzó már. Meg az is probléma neki, hogy már nem szexelünk annyit mint régen, napi egy , vagy 2 naponta, meg nem nézek a szemébe , stb. És mikor mondom , hogy közösen oldjuk meg, ő annyit mond, ős azt csinálja amit mondok, csak hogy nekem jó legyen. De így még soha nem jutottunk előre...

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2014. aug. 27. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a lány szeret téged, és te is akarod ezt a kapcsolatot, nincs olyan, hogy elúszott, közös erővel meg tudjátok oldani. Gondolom, ez az első hosszútávú kapcsolatotok, így az is közrejátszhat benned, hogy nem a szerelem múlt el, hanem egyszerűen lecsendesült a kapcsolat, mert ennek is eljött az ideje, ilyenkor sokan megtorpannak, bef*snak, és gyorsan keresnek egy következőt. Legyél büszke magadra, hogy te megoldást keresel.

Szerintem az összeköltözés nem jó megoldás ebben a helyzetben, mert ebben az állapotban konzerválná a kapcsolatotokat. Inkább próbáljatok meg egyelőre egy városban lenni úgy, hogy rendszeresen találkoztok, randiztok, sokat beszéltek, de nem töltitek minden időtöket együtt. NAGYON igyekeznetek kell, hogy tényleg megbeszéljétek, mi az, ami változott, mi az, amit hiányoltok a régi kapcsolatotokból. Ha ő nehezebben aktivizálható ebben, ajánld fel neki, hogy fogalmazza meg írásban, mi az, ami benne megváltozott, amit szerinte máshogy csináltok, jó megoldás lehet az ímélezés, levelezés is. Neked pedig, tudom, hogy nehéz, főleg, hogy inkább te vagy az, aki kiszeretett belőle, de neked újra el kell kezdened udvarolni neki. Az is segíthet, ha elkezdtek együtt valami mindkettőtök számára új, izgalmas programot. A szexben sokat segíthet, ha kitaláltok magatoknak apró kihívásokat, pl. egy hétig minden nap csókolózzatok, ölelkezzetek fél órát, de ne szexeljetek, vagy mindennap csak öt percetek van egymáshoz érni, stb. Hidd el, helyre tudjátok hozni, de ahhoz keményen kell küzdenetek.

2014. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!