Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit tőlem? Vagy normális ahogy viselkedik?

Figyelt kérdés
3 éve ismerkedtem meg egy sráccal, aki az egyik barátnőmmel akart járni, de a csajszi nem akart vele, csak barátságot. Mivel nekem bejött a fiú, és a barátnőm is szerette volna tudatni vele, hogy csak barátságot akar, irtam neki sms-t, hogy mi van. Ez után elkeztünk sms-ezni, szüneteken dumáltunk. Már-már azt hittem, hogy lesz valami, de a 7-8 hónap alatt, amig ez igy ment, többször is megorroltunk egymásra, de aztán kibékültünk. Aztán, a városnapokon, megmutatta az sms-eket, amiket neki irtam egy csomó osztálytársamnak. Na ekkor nagyon megharagudtam rá. Nem is szóltam hozzá többet. Még csak nem is köszöntem. A nyári vakációban viszont megint elkezdtünk sms-ezni, ami egész nyáron tartott. Suli közben aztán megint megszünt minden kapcsolat. És most, 3 évvel később, szólunk egy-egy szót egymáshoz, ami általában arról szól, hogy ő mond valamit, én meg oltogatom, röhögűnk egymás viccein. Fogadásból azt kellett neki mondjam, hogy jó segge van...erre pár perccel később odajött és megkérdezte, hogy tényleg az van, vagy csak a fogadás miatt mmondtam? Erre én mondtam, hogy naná hogy nincs jó segge, megint szivattam. A kérdésem tahát az, hogy talán megint akarna valamit tőlem?
2010. márc. 4. 18:45
 1/7 anonim válasza:
te hülye vagy?
2010. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, egyáltalán. De azt nem értem, hogy minek válaszolod ezt? Vagy válaszolj a kérdésre, vagy inkább ne is irj.
2010. márc. 4. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy hány éves vagy és hány éves a fiú?

Szerintem még fiatalok vagytok, és ha akar is valamit a fiú, akkor bátortalan hozzá, hogy kimutassa, de menőzni meg tud az smseiddel. Az, hogy most megint beszéltek, még semmit nem jelent. Így nehéz megmondani, hogy mit gondol a fiú, ebből csak te tudod levonni a következtetést, mi még nem. A sima "oltogatás" még kevés. Próbálj kicsit közeledni hozzá, vagy flörtölgetni, és meglátod hogy reagál, abból már te is tudod, hogy mit gondolhat veled kapcsolatban. Ne ijedj meg a dologtól, ez nem ciki.

2010. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Végre valaki normális is válaszolt, nem mint az előző. Hát nem vagyunk fiatalok, 18 vagyok, ő szintén.
2010. márc. 4. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:

18 éves, nem fiatal :D ezen jót nevettem. :D

Bár nem lehet tudni, hogy mit gondol a srác, de én a helyében nem kezdenék ki veled. Bocsi, de ez a "naná, hogy nincs jó segged" nagyon nem esne jól, még ha tényleg nem is lenne. Ahhoz, hogy valakivel összejöjjek, elvárom, hogy viszonozza az 'elfogadom és szeretem, úgy, ahogy van' dolgot.

2010. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt s 18 éves, nem fiatal dolgot úgy értettem, hogy nem 12-13 éves. A nincs jó segged dolog pedig, hát irtam, hogy csak szivattam. Én úgy vagyok, hogy ha pl tetszik nekem ez a srác, s van ez a jó a segged fogadás, és ő megkérdi, hogy tényleg úgy van-e, én még azért is azt mondom, hog nincs. Ilyen vagyok..Mindig az ellentét mondom a valóságnak.
2010. márc. 6. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezért tart 3 éve ez az egész.


kezdet voltam.

2010. márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!