Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek van összefüggés...

Szerintetek van összefüggés az egészséges táplálkozás és az iskolázottság szintje közt?

Figyelt kérdés
Aki mondjuk rendelkezik diplomával (bármilyen téren, nem feltétlenül orvosival) az jobban odafigyel a helyes táplálkozásra?

2014. nov. 6. 10:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.
2014. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Embere válogatja a dolgot, de nagy álltalánosságra értve a kérdést:Van összefüggés...(Azért én még diplomás-művelt embereknél nemnagyon láttam még eddig pl. marokra fogott füstöltkolbász rudat falni nagy jóízüen, viszont primitív trógerek esetében annál több ilyen esetet láttam már...)
2014. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Nem, inkább az anyagi helyzet a mérvadóbb. (de ez sem feltétlenül)
2014. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Igen, termeszetesen.
2014. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
2-es: rengeteg diplomás ismerősöm van, és bőven esznek kétpofára kolbászt...
2014. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
Nekem lassan meg lesz a 2. diplomán egy másik szakon, de borzasztóan étkezem. Semmi közük egymáshoz, szakmával rendelkező ember is képes felismerni, hogy rosszul eszik és változtathat ezen, ha akar. Én is mindig akarok, csak nem jön össze. :D
2014. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Persze, mindenki tud ilyet is meg olyat is mondani, de itt tarsadalmi trendekrol van szo.


Egyertelmu hogy minel iskolazottab valaki, annal jobban figyel az egeszsegere, egeszsegesebben taplalkozik, tobbet sportol, kevesebbet vagy egyaltalan nem iszik meg dohanyzik. Ez teny.

2014. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Nekem nincs diplomám, mégis sportolok és egészségesen étkezem:D
2014. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
7-es mivel magyarázod, az alkesz, elhízott orvosokat?
2014. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Statisztika mint olyan neked ugye teljesen sotet terulet?
2014. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!