Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem ra a baratom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem ra a baratom, hogy mondja el, ha valami stresszeli, feszultte teszi?

Figyelt kérdés

Bar fiatalok vagyunk (22L, 25F), de 2 eve egyutt elunk, igy gondoltam inkabb ebbe a kategoriaba irom a kerdesem.

A baratom nagyon jo ember, birka turelemmel, tenyleg, soha meg csak a hangjat sem emelte fel a kapcsolatunk soran, pedig volt jopar veszekedesunk. Az ember azt gondolna, hogy nagyon kiegyensulyozott ember, azonban en tudom, hogy mindent elnyom magaban, es hiaba mondom neki, hogy azert vagyunk egyutt, hogy megossza velem, ha valami nyomja a lelket, nem teszi. Tudom, hogy idegesiti, hogy mostanaban nem allunk tul jol anyagilag, egyutt is elunk, a baratai nagy resze meg meg otthon, azt sem tudjak mire szorjak el a penzuket, mert a szulok megveszik/megfozik/kitakaritanak stb. Persze nem azt mondom, hogy nem szereti ezt az eletet, de biztos faj az o szive is az xboxert vagy hasonlokert.

Mindez akkor jon ki leginkabb, mikor elmegyunk baratokkal iszogatni, mert olyankor teljesen feszult lesz, nem hogy ellazulna, es nagyon kell figyelnem, hogy ott legyek mindig, mert a legaprobb dologra is ugrik. Velem ilyenkor is kedves, meg altalaban hallgat is ram, nem is iszik gyakran, de azert tudom, hogy ha kiadna magabol maskepp a feszultseget, ez nem lenne igy.

Olyan valaszok erdekelnenek, hogy masok hogy tudtak attorni azokat a bizonyos falakat?

Turelmes vagyok vele, igyekszem az itthoni dolgok nagy reszet levenni a vallarol, mindig megkerdezem milyen napja volt, es a kapcsolatunk kezdetehez kepest van is valtozas, de meg mindig nem az igazi.


2015. júl. 13. 19:36
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nálunk úgy történt ,hogy én is elmondtam neki mindent ami engem bánt és így ő is udta ,hogy bízhat bennem. Mi a párommal elejétől kezdve mindent megbeszéltünk bár nekem is harapófogóval kellett kihúzni néha belőle mindnt, meg még mostanába is. Meg kell mondani neki ,hogy látod rajta ,hogy valami bántja ,ne is tagadja és téged is felzaklat ezzel ,hogy nem mondja el ,te is feszült leszel. Talán elmondja így ,azért hogy legalább te ne legyél ideges. Remélem tudtam valami segítséget adni.
2015. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!