Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért szoktak stresszeli az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szoktak stresszeli az esküvő miatt?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni hallani oylat, hogy stresszel valaki aze sküvő miatt.

De miért???senkit nem kényszeritenek rá, önszántából szervezi és éli meg azt a napot, mia fenének kell idegeskedni?


2010. febr. 12. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát ha egy mai napi kérésből (is) kiindultál, akkor ott leírta a Kérdező, hogy nem maga az esküvő aggasztja, hanem bizonyos családi körülmények. De egyébként én se streszeltem esküvő előtt, pedig majrés tudok lenni; de pont ez a nap egy olyan dolog, ami csakis jó lehet:)

2010. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Talán mert elbizonytalanodik, annak ellenére, hogy nagyon szereti a párját.

De stresszelhet az ember az esküvő megszervezése miatt is, erre is kell gondolni...

2010. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem még nem volt esküvőm de láttam már egy pár előkészületet. és azért mit ne mondjak van min aggódni. a szervezésen rengeteg múlik hogy minden jól menjen,időre meglegyen. elég stresszes dolog. én épp ezért nem is akarok nagy esküvőt :) ha valaki meg magán a házasságon stresszel , na az már más kérdés.
2010. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor szoktam stresszbe esni, ha ilyen szintű helyesírást látok.

Szerintem így írni csak akkor lehet, ha külön butító tanfolyamra jár valaki.

2010. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többek között azért idegesek (főleg a nők), mert azért egy nagyobb (vagy egy nem olyan pici) esküvőnek összeszervezettnek kell lennie, és aggódnak, hogy minden rendben zajlik-e. Meg talán a lámpaláz is kicsit, hiszen ilyenkor mindenki őket nézi, rájuk figyel, és izgulnak kicsit. Ez tök normális dolog.
2010. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Észreveszik-e, hogy terhes a menyasszony?
2010. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a szervezésen stresszelnek általában, mert mindenki azt szeretné, hogy minden jól sikerüljön, és emiatt :) én előtte egyáltalán nem stresszeltem, aznap délelőtt viszont igen :) a helyszínen volt egy lakosztályunk, én ott készülődtem, vőlegényem egy másik szobában. 5 percenként leszaladgáltam amikor pont se fodrász se sminkes nem volt ott, hogy megnézzem a terítést meg ilyenek...addig-addig, hogy apám felküldött nekem a pincérrel egy feles mézesbarackot és pár szem pogit, mert nem tudott elviselni :) na ettől megnyugodtam :) amikor meg már ott voltak a vandégek, és elkezdődött az egész, már nem is izgultam. férjem akkor nyugodott meg, amikor mindneki túl volt már a vacsorán. de élvezte :)
2010. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden olyan dolog, ami kizökkent a megszokott kerékvágásból, stresszel jár.

Lehet bármi örömteli esemény.


Gondolj csak pl. randira a nagy ő-vel! Először nem remeg a lábad? naugye...

2010. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem stresszeltem, pedig 11 hónapos gyerekünk volt és 20 fő vendég + mindent mi csináltunk. A kocsidísztől, a fotózás (a tanúm csinálta) szóval mindent. Attól független jó buli volt, van a mit másképp csinálnék.

Amin meglepődtem, hogy annyira nem voltam oda az esküvőért és csak polgári volt, de ahogy ránéztem a férjemre és ahogy beszélt a anyakönyvvezető én végig sírtam. Ez olyan ciki volt.

2010. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Talán mert elbizonytalanodik, annak ellenére, hogy nagyon szereti a párját.
2010. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!