Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi az a dolog ami a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az a dolog ami a legtaszítóbb egy lányban ha kapcsolatban vagytok? (belső tulajdonságok)

Figyelt kérdés
Mi az ami kiábrándító lehet, vagy akár szakító ok egy kapcsolatban?

2015. júl. 13. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha székel és nem húzza le maga után a wc-t.
2015. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LazyJones ***** válasza:
59%
Ha kiderül hogy látens elmebeteg, hisztis, betegesen féltékeny, vagy csak simán gyűlöl és utál mindenkit, aki nem ő. Beleértve engem is.
2015. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:
0%

ha akaratos a végtelenségig

ha buta

ha nem szeret és tud jól szeretkezni

ha ápolatlan

2015. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

-Igénytelen, ( külső, belső, környezeti)

-buta, (és az összes ebből fakadó tulajdonsága, hiszti, féltékenység stb.)

-Egy darab deszka az ágyban és még a párját hordja le minden töketlen gyökérnek( ha akar változtatni rajta nem szakító indok)

2015. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Felszínesség, anyagiasság
2015. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Hát nálam viszonylag sok olyan belső tulajdonság van, ami kizár egy komoly kapcsolatot.


Ilyen például ha utálja a gyerekeket, utálja az országot, cigány, buta, "csak a mának" mentalitás, fölényeskedő, hisztis stb.

2015. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak néhány, mondjuk ezek igazak fordítva is:

1. Cseszeget, mindig van valami baja, azt érzem semmit nem csinálok jól

2. ...Bezzeg más férfi...

3. Mással flörtölget, nem mond igazat

4. Ha azt érzem nem vagyok igazán fontos (szerintem ez a legbántóbb) Senkit nem lehet kötelezni, hogy szeresse a másikat, aggódjon érte, vagy érdekelje mi van azzal, akit elvben szeret


Nem tudom figyelted-e, de egy külső dolgot nem írtam. Engem nem zavart, amikor volt rajta egy kis plusz, nem szóltam érte, mert nem is gondoltam arra, hogy emiatt szólnom kéne. Viszont a megalázás, és pampogás nagyon bosszantó volt, pedig elég türelmes vagyok amúgy.


Miért teszel fel ilyen kérdést? :) Marcangolod magad, hogy mit rontottál el? Ha nincs igazi szerelem két fél között, akkor lehetsz a legvonzóbb, tökmindegy mit csinálsz, akkor sem. Sajnos. Vagy más a gond?

2015. júl. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nincs semmi baj, csak érdekelt, hogy mi az ami a legtaszítóbb belső tulajdonság, mert néha észre veszem, hogy a legtöbbször a férfiak (kivétel persze van) a külsőt nézik meg, és sok belső rossz tulajdonságát elnézik a barátnőjüknek, érdekelt mi az, amit már nem lehet elnézni :)
2015. júl. 14. 13:10
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha mindketten ugyanazt szeretjük: én szeretem őt, és ő is szereti önmagát.
2015. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Peter KK ***** válasza:
Mindenkinek más a mércéje. Tehát lehet bármi. A kérdés inkább az, hogy együtt tudsz-e élni ezzel? (Ha mondjuk pl. roppant irigy, vagy őszintétlen)
2017. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!