Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is ilyen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, jó bem vagyok modell vékony, de azért duci sem.

Több mint fél éve rendszeresen tornázom, észre is vettem a változást, meg mások is kivéve a páromat.

Már kezd kockásodni a hasam (persze azért van mit tökéletesíteni még), de ahelyett, hogy bíztatna mindig azt mondja, hogy kövér vagyok, mert sokat eszem és nem mozgok eleget.

Ebből persze egyik sem igaz... csak ugye a tökéletes alakot nem tudom elérni ennyi idő alatt...


Annyira elveszi ilyenkor a kedvemet, sírni tudnék...


Ő sem egy tökéletes alkat.. elég nagy pocakja van. De ő így tökéletes...


Minden férfi ekkora bunkó? Vagy csak nekem sikerült ilyet kifognom?


2015. júl. 13. 22:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Nem minden férfi ilyen, és igen, sikerült egy kőbunkót kifogni, gratulálok.
2015. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%

Hát én meg kövér vagyok, még csak nem is duci és a párom úgy szeret, ahogy vagyok. Kölcsönösen elfogadjuk egymást és boldogabbá tesszük a másikat. Akkora csokrot kaptam tőle nemrég, a vázába nem fért... és udvarol és hercegnőként kezel. Nekem meg ő a hercegem és mindig a kedvében járok. Szerintem ennek kellene a normálisnak lennie.

Nem értem, miért vagy együtt egy ilyen sráccal. Nem értem, miért vannak együtt az emberek olyanokkal, akik mellett boldogtalanok.

2015. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
10%
Nem lehet, hogy meg is igaza van? :)
2015. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Eddig nem piszkált vele, most kezdte el.


Tudok képet küldeni priviben...

2015. júl. 13. 22:54
 5/34 anonim ***** válasza:
56%
Lehet csak cukkol.
2015. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
55%
Titkárnője esetleg akad-e?
2015. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
56%
Nekem kuldhetsz :)
2015. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
56%
Jöhet a kép, aztán meeegy a vélemény...
2015. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
43%
Hú én kirúgnám az ilyen pasit!!!! dugja meg az anyukáját inkább
2015. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%

Talán frusztrálja az, hogy te adsz magadra, és attól fél, hogy egy idő múlva te fogod csesztetni, hogy hogy néz ki.

Az alkat változik idővel. Én már nagyon értékelném, ha lenne mellettem valaki, nem foglalkoznék vele, ha van egy kis feleslege. Ha szeretjük egymást, akkor ez egyáltalán nem zavaró. Milyen magas vagy, hány kiló?

2015. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!