Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szüntessem meg a beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szüntessem meg a beteges féltékenységem?

Figyelt kérdés

A barátom nem is tud róla, mert nem mondom neki, nehogy kibírhatatlan legyek- én is tudom, hogy ez már nem normális.

Netről ismer egy lányt, aki folyton vicces dolgokat írogat neki meg hülyéskednek és mikor látom, hogy már megint írt az üzenőfalára, olyan iszonyatos féltékenység fog el, hogy hányingerem lesz :( Nem tudom, mit csináljak, a barátomban teljesen megbízom és nagyon szeretem őt, de sajnos ilyen vagyok. Sosem mondtam ezt el neki, mert tudom, hogy rossz, mikor az embert a másik levegőhöz jutni sem hagyja és ezt nem akarom vele csinálni, nem akarok feleslegesen hisztizni, meg korlátozni, mert az nagyon rossz dolog.

Viszont így meg ez bennem van folyamatosan és csak egyre rosszabb és mérgesedik el.

Mit tehetnék?


2015. júl. 14. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy nézd meg ez a videót. https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol eléggé a párodban.

A féltékenység megöli a kapcsolatot, szóval tanulj meg uralkodni rajta.

De akár beszélhetsz is erről a pasiddal. Legalább kiadod magadból és elmondod neki a gondjaidat.

2015. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok féltékenységi kirohanást, az egy srác számára elég ijesztő. Nem szeretném, ha emiatt eltávolodnánk egymástól.
2015. júl. 14. 12:55
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor tanuld meg helyén kezelni a dolgot, szokj le róla, nézd meg a videót, amit linkeltem, gondolkodj el rajta, nézz magadba, hogy miért is vagy féltékeny.

Old meg magad, ha nem akarsz erről a pároddal beszélni.

2015. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, pont magam szeretném megoldani, ezért is írtam ki a kérdést...

a videót köszi megnézem majd, bár Csernus nem a szívem csücske.

2015. júl. 14. 13:07
 5/12 anonim ***** válasza:

nem kell őt szeretni, nem is azért küldtem, hanem azért, hogy tanulj belőle.

sokan nem szeretik a stílusát, és magát a pasit sem. de nagyon sok okosságot mondd és lehet belőlük tanulni.

2015. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy bizonytalan vagyok magamban, de egyszerűen nem tudok ezen változtatni. Pedig a barátom igazi álom, hercegnőként kezel, csodás vele lenni és semmi okot sem ad arra, hogy ne bízzam benne.

De valahogy akkor is, amikor meglátom, hogy ez a lány ír neki, meg hogy nevet a viccein, iszonyatos kétségbeesés és szomorúság önt el :(

És tudom, hogy hülye dolog, de az is nagyon zavar, hogy ő egyáltalán nem féltékeny. Tudom, hogy ennek örülnöm kéne, meg hogy jó, hogy bízik bennem, de mikor elmegyek a barátnőimmel bulizni, akkor sem mond semmi olyat, ami féltékenységre utalna és soha nem látok rajta ilyesmi megnyilvánulást. Tudom, hogy gáz meg nem normális, de jól esne látni, hogy picit féltékeny.

2015. júl. 14. 13:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, te tényleg nem vagy normális!!

A párkapcsolathoz nem tartozik hozzá a féltékenység, igaz, van bizonyos mértékig féltékenység valakinél, de ez nem jár együtt a kapcsolattal.

És mi van, ha nem féltékeny, akkor azt hiszed, hogy akkor már nem is szeret a pasid?


Én se vagyok féltékeny a pasimra, bennem soha meg se fogalmazódott bennem. 200 km a távolság, de olyan szinten szeretjük egymást, megbízunk egymásban, hűségesek vagyunk egymáshoz, hogy erre nincs is szükség. A pasim se féltékeny rám, ő max az elején volt, de ezt tisztáztuk is, és azóta elő nem fordul ilyen.


A barátod megbízik benned, szeret téged, tehát ne kérd, hogy féltékeny legyen!

2015. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem normális, ezt én is leírtam, ezért szeretnék tenni ellene. Ha csak ítélkezni tudsz, azt kérlek ne tedd...

Te biztos tökéletes vagy és semmi hibád nincs, nekem sajnos van, nem is egy.

2015. júl. 14. 13:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Írtam is valahol, hogy tökéletes vagyok? Nem, szóval erről csak ennyit!


Minden csak rajtad és az akaraterődön múlik, hogy mennyire vagy képes megküzdeni a démonjaiddal. Hajrá, remélem sikerül leküzdened a féltékenységedet!

2015. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, mint te. Nekem ami segített az a futás. Ha féltékeny leszek, és úgy érzem nem bírom, el kell mondanom neki, egyből keresem a lehetőséget, hogy elmehessek edzeni. Hidd el ez segít :) vagy ott van még az olvasás, házimunka stb. Foglald le magad
2015. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!