Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a beteges féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a beteges féltékenységem és képzelgéseim ellen?

Figyelt kérdés

Párom 29éves, én 22vagyok. 4hónapja vagyunk együtt.

Sosem adott rá okot (vagy csak nem jöttem rá-nemtudom) hogí féltékenykedjek. Nem hazudott (tudtommal) nem csalt meg, szeret és őszinte velem. Pedig nagyon sok nehézségen átmentünk már így ennyi idő alatt is,és kitartunk egymás mellett, sőt jobban szeretjük egymást mint az elején :)


DE én rettenetesen féltékeny vagyok.

Mindent megtudunk beszélni, és beszéltem vele erről is, mindig azt mondja hogy bízzak benne, nem fogok csalódni, soha senkit nem csalt meg, értem pedig rajong, velem főleg nem tenné.

Csak higgyek neki, mert neki az rossz, hogy nem bízom benne.


Féltékeny vagyok, ha ránéz más nőkre, egyből kombinálok hogy tuti elképeli vele pl. a szexet.


Féltékeny vagyok ha rámosolyog az eladónőre


Zavar, ha elmegy wc-re és viszi a telefonját (pedig tudom hogy csak facebookozik stb

Nem dugdossa előlem a telefonját, igaz kódos neki, de tudja hogy tudom a kódját... nem rejtegeti előlem


A laptopját van hogy napokig nálam hagyja, beléphetnék a facebookjába vagy a mailjebe, mert bejelentkezve hagyja, vagy megnézhetném az előzményeket is- szóval ezt sem rejtegeti.

Sőt mondja, hogy használjam bátran!


Ha hívom és tudom hogy otthon van, és én dolgozom zavar hogy nem veszi fel a telefont, egyből arra gondolok hogy valaki van nála...



A kapcsolatunk elején-amikor tisztáztuk a múltunkat, hogy neki régen volt 1-2 egyéjszakása amikor épp nem volt senkije, de elmondta hogy azért volt az neki jó korszak mert akkor kiélte magát, mostmár MELLETTEM szeretne megállapodni.

Mégis most az jutott eszembe, hogy lehet a régi egyéjszakásokkal szokott beszélgetni és velük is megcsalna stb.



Komolyan sosem adott okot erre a bizalmatlanságra, de félek hogy kiderül róla valami...és pofára esek.

Még az exeivel sem tartja a kapcsolatot.


2015. febr. 18. 13:51
 1/9 A kérdező kommentje:

minden apróságon felhúzom magam.


Ha olvasok egy magazint vagy egy oldalt és megcsalás jelekről írnak vagy egyéjszakás kalandokról azonnal átviszem a leírtakat a kapcsolatunkra és kombinálok...


Múltkor már megtiltotta hogy ilyesmiket olvassak :D


Tudom sokan fogjátok írni a női megérzést, hogy ha nem bízok benne lehet tényleg nem stimmel valami, de bizonyítékom nincsen, anélkül nem vádolhatom semmivel.



Most otthon van egy hétig, mert beteg. Én dolgozom.

Tegnap hívtam, nem vette fel...azonnal kombináltam már olyan ideges lettem a gondolataimtól hogy mással szexel hogy el sem hittem neki amikor visszahívott és azt mondta nagy nehezen elaludt és 39 a láza.


Ma mondtam neki viccből, hogy "Úgyis lefogsz bukni egyszer"

Ő

"Nem fogok, mivel csak az bukik le, aki sáros. Én tiszta vagyok"

2015. febr. 18. 13:57
 2/9 A kérdező kommentje:

Ma ezt küldte nekem poénból facebookon:


"egy féltékeny nő jobban nyomoz mint az FBI és jobban hallucinál, mint egy drogos"-szeretlek kicsim

2015. febr. 18. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Huhaa, ez már kicsit sok nem gondolod???

Nem akarlak bántani, de ezt hamar meglehet unni.


Mindenkiben van egy egészséges féltés, féltékenykedés. De te szerintem túlzásba viszed.


Kár ezen görcsölnöd, ha meg akar csalni akkor megfog. Ha féltékenykedsz, ha nem...


Tényleg változtass rajta, már csak magad miatt is, mert így nem tudod élvezni a kapcsolatod!

2015. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Linó03 ***** válasza:
Csatlakozom a 3-ashoz. Illetve megkérdezném: Nem volt neked korábban olyan kapcsolatod, amikor nagyot csalódtál, mert akkor könnyebben megértenénk, miért vagy ennyire gyanakvó.
2015. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a legelső 1,5éves kapcsolatom tett tönkre lelkileg.

a srác erőszakos volt, hazudozott, társkeresőzött, az exeivel találkozgatott.-szóval átvert és nem tisztelt.


Akkor 17voltam.


Ezt meséltem a jelenlegi páromnak, Ő azt mondta megérti a félelmeimet, de bízzak benne és ne őt büntessem a bizalmatlanságommal azért, mert más megcsalt engem régen.

2015. febr. 18. 14:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Hat bizz benne,es hagyd hogy imadjon mert hosszu tavon ez nem tesz jot a kapcsolatmak.
2015. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Linó03 ***** válasza:
Így van, csatlakozom a 6-oshoz. Ha egyszer szeret és te is szereted, és nincs ok arra, hogy bizalmatlan légy, csak magadnak teszel rosszat.
2015. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. ment mindenkinek a zöld
2015. febr. 18. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még? Ha egyáltalán igen, ezen sürgősen, minden erővel változtatnod kell.
2015. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!