Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lehetőséget választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lehetőséget választanátok, hogy megváltoztassátok az életeteket és miért?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek.Adva van két dolog, egy egyetem és külföld. Szeretnék kimenni külföldre (USA), valakihez, aki nagyon fontos számomra, plusz régi vágyam, hogy kint élhessek, hogy megpróbáljam Amerikát. A másik lehetőség, pedig, hogy itthon maradok és ha felvesznek elkezdem az egyetemet (biológia szak),levelezőin, biológus lennék. Hozzáteszem, hogy lassan már 30 éves leszek, szóval nem a 20-as éveim elején járok, most kell döntenem, mire elvégezném az egyetemet már 33-34 lennék. Nem tudom mit csináljak, melyiket válasszam?
2010. márc. 4. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

'itthon maradok és ha felvesznek elkezdem'


Ott van az hogy 'ha'..igy marad az USA.

2010. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Amerikában nem tudsz egyetemet végezni?

(Jobb neve van stb stb... Simán jól jársz vele.)

A bioszhoz meg gratulálok! Nekem is kell tanulni az egyetemen és rühellem... ;)

2010. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Válaszd az USA-t!! Hidd el sokkal jobb ott kinnt az élet mint itthon. Én Angliában vagyok még csak 3 hónapja de sokkal jobban élek mint otthon és nem akarok haza menni egy jó darabig pedig még csak 20 éves vagyok.Jobb lenne neked is külföldön, hidd el!
2010. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem könnyű dönteni egyébként. Anya azt mondja,hogy ne menjek, mert ott csak mosogatni tudnék,meg gyereket nevelni. Igen, tudom, hogy az elején csak a legaljább munkákat kapnám,de később, főleg ha már nagyon jól megy az angol, akkor kereshetnék jobb, komolyabb melót. A másik ugye az,hogyha beteg leszek, akkor nem tudnám kifizetni az orvost, mert olyan drága,ilyeneket hoz fel érvként.
2010. márc. 4. 20:38
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Mitől félsz?

Mert azt írtad, hogy régi vágyad, hogy vár kint valaki, gondolom, akkor munkát is kapnál, beszéled a nyelvet, és van pénzed kiutazni, vagy ez megoldható számodra..

Tehát a kérdés. hogy mi tart itthon?

Az egyetem?

Feltételezem beadtad a jelentkezésed... Ha felvesznek, akkor egyéni órarenddel megoldható, hogy azt is folytasd, vagy passzívra rakod rögtön az első féléved. Nálunk sokan csinálták....


De ha valaki miatt úgy érzed itthon kell maradnod, szüleid, tesód, vagy valaki más, akkor persze más a helyzet.


Mindenképp neked kell döntened, és bár szerintem a legtöbben azt mondjuk: vágj bele, utazz!, mégis te látod az életed.


Ja és még valami: Bármikor hazajöhetsz...

Hisz ez az otthonod:)

2010. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jelenleg én is úgy érzem, hogy mennem kellene. Igazából nincs mi annyira itt tartson. Anya, barátaim, de más nincs.

Egyébként igen, beadtam a jelentkezésemet, de ez a bizonytalanságomból is fakad, meg,ha esetleg nem jönne össze az odaút. Pedig szeretném.

Igazából attól is tartok,hogy epilepsziás vagyok, de nincsenek rohamaim és ugye gyógyszert kell szednem. Anya emiatt is tart az egésztől. De én nem akarom, hogy emiatt ne lemondjak erről. A másik meg ugye, hogy szerettem volna egyetemre járni, van már egy fősulim, de azzal nem sokra megyek.

2010. márc. 4. 21:11
 7/13 anonim ***** válasza:

SZia!


Az előző vagyok.

Nekem van epilepsziás barátnőm. Neki sincsenek rohamai (már).

De még így is aggódunk érte. Ellenben ezt, ha kint vállalsz munkát tudnia kell a főnöködnek, meg a munkatársaid közül azoknak akik több műszakban dolgoznak veled. Elmondhatod nekik, h olyankor mit kell csinálniuk, így nem kell tőle annyira tartanod, és anyudat is valamennyire megnyugtathatod...


Nézz utána, hogy mi kell az utazáshoz, mi kell a szálláshoz, mi mennyibe kerül, hogy előre meg tudd nézni az anyagi vonzatait, meg lehet hogy a háziorvosod is megkérdezhetnéd, neki mi a véleménye.


Kevesen vannak, akik megvalósíthatják az álmaikat, neked lehetőséged van kettőre is:)

2010. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is régi vágyam Amerika!!!Menj!Több a lehetőséged,és ha ott kifogsz egy igazán jó munkahelyet,nevetve végigcsinálod a doktorit is és még támogathatja a munkahelyed is!:)

Biológus alapképzéssel mégcsak tanítani sem taníthatnál Mo-n..

Az egészséged miatt ne aggódj,nem lesz semmi baj,ha munka miatt kapsz tartózkodási engedélyt,akkor eü-i ellátást is kapsz,vagy keresd a kapukat afelé:)

Sok sikert és éld az álmaid!

2010. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy irány Amerika! Még ha alja melót kapsz, akkor is jobban megélsz, mint itthon. Itt, ha csak nem vállalkozol vagy nem valami csúcsszakmában helyezkedsz el, borzasztóan rosszak a kilátásaid. Fiatalok százezrei élnek egyik hónapról a másikra, az otthonteremtés legkisebb esélye nélkül. Odakint, ha nem félsz a munkától, legalább egy alapvető egzisztenciát képes leszel megteremteni. Anyukád persze hogy aggódik, azért anyukád. De Neked a saját életedet kell élned. És bizony, egyetemet végezhetsz kint is...
2010. márc. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mennék külföldre,mivel mint írtad a suli nem biztos.
2010. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!