Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl jó lennék a feleségemhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó lennék a feleségemhez?

Figyelt kérdés
A felesègemmel 24 ève vagyunk együtt van 3 gyermekünk 22,18,1 èvesek. A felesègem sosem volt egy vèkony típus,de így szerettem belè, ám mostanra iszonyúan elhízott,ès úgy èrzem,túl jó vagyok mellè.Èn minden nap edzek,futok,teniszezek,de ő semmit nem csinál annak èrdekèben,hogy jobb legyen a helyzet. Segíteni is próbálok neki,mondtam,hogy fusson a babakocsival így a gyerek is addig a levegőn van,de nem fogad meg semmilyen tanácsot. Èn szeretem de úgy èrzem nem hallgat rám,ès nem èrdekli amit mondok neki.

2015. júl. 15. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem már egyáltalán nem érdekli, teszik-e neked vagy sem, ott a három gyerek, főleg a kicsi, ők érdeklik és kész. Valahogy próbáld nyomatékosítani, hogy ez így nem lesz jó, nézegesd jó feltűnően a jó alakú lányokat / nőket mikor vele sétálsz pl :D
2015. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Igen, kell egy ébresztő a nejednek, túl biztonságban érzi magát. Gondolom sokminden nem működik még, hogy hagyta magát így eltunyulni.

Ha meg elhagynád, Te lennél a legaljasabb ember a földön, és beregisztrálna egy feminista oldalra.

2015. júl. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Egy éves gyermek mellett hihetetlenül nehéz fogyni. Ilyenkor még rendesen dolgoznak a hormonok, a szervezet a gyermek ellátására van ráállva.

Tapasztalatból mondom, hogy nagyon frusztráló, ha azzal kell szembesülnie, hogy nem elég jó neked, és elvárásaid vannak vele szemben. Ez így nem motiváló egyáltalán.

Sokkal jobban esne neki, ha azt éreztetnéd, hogy így is szereted - egyéb értékeiért - és így motiválnád, hogy visszanyerje a régi alkatát. Az nem segítség, hogy megmondod, SZERINTED milyen mozgásformát kellene választania! Abban segítsd, hogy a számára megfelelőt válassza ki, és az ehhez szükséges időt szabadítsd fel neki! Amikor szülés/szoptatás után elkezdtem intenzíven mozogni, akkor pont az volt benne a jó, hogy végre volt egy kis időm MAGAMRA! Eszembe nem jutott volna futni, egyébként ha el van hízva, akkor pont nem egészséges, mert az ízületeket nagyon megterheli a többletsúly cipelése, több problémát okozhat, mint amennyi hasznot hoz. Szülés után inkább kényelmesebb, ízületkímélőbb mozgásformák alkalmasak.

Pl. felajánlhatnád, hogy heti 2-3X két órát szabaddá teszel számára, és abban az időben válasszon valami számára kellemes mozgást. De ha elvárásként fogalmazod meg, hogy fogyjon, akkor ne lepődj meg, ha pont az ellenkezőjét éred el vele...

2015. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Fusson a babakocsival,ez jó :D Majd pont ehhez lesz kedve.
2015. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Most voltam a Margit szigeten és ott egy nő pont, hogy a futópályán a babakocsival futott, igaz ő alapból sportos volt...Szóval nem akkora hülyeség.
2015. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

# 5: Akinek ehhez van kedve, az fusson babakocsival. Én is ismerek olyan nőt, aki ezt teszi, de ő simán lefut amúgy is egy maratont...

Olyasvalakitől, aki soha életében nem futott, ilyesmit nem lehet elvárni.

Nem tudom, a kérdezőnek hogy esne, ha a felesége akarná megszabni neki, hogy hogyan mozogjon...


Ráadásul ebben a babakocsis futásban az is benne van, hogy közben foglalkozzon a gyerekkel is...


Kérdező: próbálj meg te az egy éves gyerekkel a hátadon teniszezni, vagy futni! Te nyilván azért tudsz sportolni, mert a feleséged megteremti ennek a lehetőségét, van elég szabadidőd MAGADRA! Ha a feleségednek lenne ennyi szabadsága, biztos több kedve lenne sportolni. Teremts neki lehetőséget!

2015. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

#3, világosan leírta, hogy bármit mond neki, nem hallgat rá. Persze, szeretgeti kell a meghízott feleséget, még 24 év után is, hagyjuk már ezt.

Sok nő azt hiszi, hogy az életük végéig a tenyerén fogja hordozni a férfi a nagy semmiért.

A férfiaknak is van idegrendszere, és sokkal kevésbé nyúzható, mint a nőké.

Tipikusan az a nő, akinek van egy babája, és most jópár évig megszűnik számára minden, sőt, a férje lesz számára a legnagyobb ellenség, ha bármit is akarna tőle.

2015. júl. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 omba ***** válasza:
100%

Értem a problémádat, és sajnos ötletem sincs.

Tényleg nem nagyon érdekelheti, hogy te mit gondolsz, vagy mondasz.

Azt nem értem, amit kérdezel: "túl jó lennék" - miben érzed, hogy túl jó vagy hozzá?

2015. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló minden nap a kisfiammal futok babakocsival sokszor vagyok vele, a felesègemnek semmi olyan dolga nincsen,èletèbe nem dolgozott,anyósom vagy anyukám mindig segítenek azzal,hogy főznek,takarítanak,a nejemnek pedig elèg szabadideje lenne mozogni.Utolsó válaszoló abban èrzem magam túl jónak,hogy eleve a külsőm is teljesen más,ès belsőleg is sokkal megèrtőbb,jóindulatubb vagyok mint ő. A válaszokat nagyon szèpen köszönöm!
2015. júl. 15. 10:20
 10/12 omba ***** válasza:
100%

Kelepce.

A három gyerekedet ne hagyd ott, de ha belefér a világodba, keress egy szeretőt. Szerintem a feleségedet az se fogja túlzottan érdekelni.

2015. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!