Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak jeges feles névnapr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak jeges feles névnapra. Fiúk ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

[link]

Azt gondoltam hogy a 17 éves barátom szülinapjára ilyet veszek :) Nagyon szeret inni, sajnos, szóval lehetséges hogy ennek örülne. És ez most kevés vagy sok? Vegyek mellé még valami alkoholt is?

Előre is köszi a válaszokat :)


2011. jan. 6. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha neked nem jön be, hogy iszik, akkor minek támogatod benne? Vegyél neki olyat, ami miatt szereted.

De nem rossz ötlet, én biztos örülnék neki.

2011. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, persze, hogy ki is tudjátok próbálni.
2011. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Pinocchio ***** válasza:
Én örülnék egy ilyen ajándéknak:)
2011. jan. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én logikusan nem örülök annak, hogy károsítja magát, de mivel én is szeretek néha inni, azért mégse szólhatok bele : D meg amúgy se, mert ő doga. De tudom hogy neki az ivászat a haverokkal vagy egyedül nagyon sokat jelent, szóval lehetséges hogy ez lesz. Csak kíváncsi voltam hogy hasonló korosztályú és gondolkodású fiúk mit gondolnak erről az ajándékról :)
2011. jan. 6. 09:35
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok már 17 de most is örülnék neki meg 17 évesen is örültem volna :D Sztem tök jó ötlet, végre valami személyre szóló, kreatív ajándék, nem fényképek a párnán XD

23/F

2011. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én csaj vok,és nem igen alkoholizálok,csak ha valami olyan alkalom van,de ez szerintem baromi jó,ötletes ajándék!!mellé egy üveg jéger és nagy lesz a siker!!:)
2011. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy így látjátok, akkor szerintem megrendelem neki : D Mellég egy mini üveges unicum? Az most van itthon, gondoltam majd jó lesz neki névnapjára. Imádom, akármit megadnék neki, de csak azért gondolkozok h mégse így kéne összehozni, mert nem akarom, hogy ha meg nekem lesz névnapom, vagy akármi más, akkor ő is ennyit költsön rám. Vagy hogy egyáltalán költsön rám. Amúgy meg áprilisba lesz névnapja, csak előre gondolkozok : D
2011. jan. 6. 12:23
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát sztem elég a pohár mert tényleg kényelmetlen lehet neki ha nem tud ennyit költeni majd rád. De te ismered, meg te tudod milyen anyagi helyzetben vannak, ez csak az én véleményem.

23/F

2011. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem kérdezgettem a pénzéről, meg nem nagyon látom rajta, hogy most pénzes/nem pénzes. Szerintem tök átlagos : D de nem is nagyon érdekel : D ha milliomos lenne akkor se akarnám hogy költsön rám : D Majd meglátjuk mi lesz. Többi ember?! szerintetek?
2011. jan. 6. 13:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Nemrossz!

De Neked kéne annyira ismerned hogy tudd mit vegyél neki!!!!

2011. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!