Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pārom nem akar felesēgūl venni, mert nem vagyok elēg szēp ēs elēg vēkony! Nekem ö az igazi! Mit tegyek? 28n

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg neki nem te vagy az igazi.


De ordít a kérdésről, hogy kamu.

2014. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott! Valószínűleg nem ezért nem akar feleségül venni, de mindegy is. Egy nagy tapló. Neked ő az igazi? Aki így vélekedik?


Szerintem ez egy kamu kérdés, de mindegy.

Ilyen hülye senki nem lehet.

2014. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Aha és miért van veled?ha csak kezelgetni páros lábbal rúgd ki.
2014. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem kamu igaz.:-( betegsēg miatt hiztam 30kilót. Leadtam 15kilót. Azt mondta,ha visszaszerzem a rēgi alakom akkor lehet esküvö!
2014. ápr. 2. 17:56
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után nem is akarnék hozzá menni. Nagyon érzéketlen lehet és tuti nem szerelmes beléd!

Nem tehetsz arról, hogy beteg vagy.

Ráadásul nem hagytad el magad, hanem a felét már ledolgoztad.

Kíváncsi vagyok, ő mit szólna hasonló helyzetben. Gondolom, ha te ilyeneket kérnél tőle, vagy ilyenek miatt piszkálnád, akkor teljesen kiakadna. Gondolom, ő sem tökéletes.

2014. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Most én is szívesen elhordanám minden rossznak a férjedet, de ez a te hibád is, hogy ezek után nem hagytad el. Jó szar életed lesz....
2014. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát fogyj le, ha ekkora paraszt kell!

Csuda jó életed lesz mellette, az fix! Szülés, szoptatás, hormonok, menopauza... retteghetsz életed végégig, hogy mindig tartsd a formád.


(szerintem is kamu)

2014. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Neki nem te vagy az igazi. Jó, tudom, lebeszélni úgysem tudunk itt róla, de legalább az esküvőt ne akard! Legyetek csak együtt házassá nélkül, ne tervezzetek esküvőt, vagy netán babát még. Hátha idővel kicsit felnyílik a szemed.
2014. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Lefogynék és akkor azt mondanám: nézz rám most, elveszel? igen? köszi, de nem. szia!
2014. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
Tökéletesen életszagú, nem kamu. Ne parasztozzátok a vőlegényt, egyszerű leányok, felesleges. A szépségideál a filigrán nőkre van belőve, olcsó pocskondiázással fogtok tudni változtatni ezen? Aligha. Arról nem is beszélve, hogy a kövérség nem túl hasznos: nem tud elfutni a kicsinyeivel az anyuka, ha arra lenne szükség, izzad, bepállik, szívbeteg lesz, ki kell cserélni a térdét, zoxigénpalack kell hozzája 20 év múlva, ha nem fogy le. Ösztöni szinten és napi, praktikusságbeli okokból kifolyólag sem pártolható a kövérség. A nagyszerelem kisebb annál, minthogy ez ne jelenthetne akadályt. Itt azt jelent. Kiábrándító egyébként ahogy reagáltok. Olyan végtelenül egyszerű és alpári, önérzetes (sosem nőttök fel?) és elkeserítő. Nem kellene talán annyit papolni a vereség/visszautasítás emelt fővel, "légyférfi"-ként való mindenkori elfogadásáról, ha ti meg így reagáltok. No mindegy, mozogjon mindenki, túl sokat ültök a gép előtt!:P
2014. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!