Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nincs kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nincs kedvem szexelni?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.3 és fél éve vagyunk együtt a párommal.Nagyon szeretjük egymást,szeretünk együtt lenni,sokat hülyéskedünk együtt,kirándulunk,beszélgetünk,közös programokat csinálunk,családdal is nagyon jó a viszony mindkét fél részéről,tervezzük a közös jövőt.Szóval majdnem tökéletes lenne minden.Majdnem.Sajnos a szex nem megy egy ideje már.Mióta új fogamzásgátlót szedek azóta áll fenn ez.Van egy betegségem ami miatt szedem.Erősen szőrösödöm,pattanásos vagyok.Egyéb bajom nincs.Kivizsgáltak,egyenlőre a tünetek enyhítésére NINCS más mód.Szedtem már korábban is más fajtát,de azt nem bírta a szervezetem,rengeteg melléhatása volt.A mostaninak "csak" annyi (szerencsére vagy sem)hogy megölte a libidóm.Illetve nem teljesen,néha rám is rám tör a vágy,de ez ritka.Emiatt nem megy a szex.Hetente-2 hetente 1x szoktunk együtt lenni,de többet szeretnénk mindketten.Párom kíván,de amiatt hogy nekem nincs kedvem és ez látszik is rajtam,neki is elmegy a kedve tőle.Pedig én annyira szeretném,fejben akarom nagyon is,de a testem nem mindig.Annyira nyomaszt ez a probléma,néha már azért nem tudok felizgulni mert azon kattogok,és jár az agyam hogy megint nem fog menni.Páromat ki szoktam elégíteni kézzel,szájjal is.De mindkettőnknek nagyon hiányzik a szex.Amikor van akkor nagyon jó.


Sajnos a fogamzásgátlót nem tudom még abba hagyni és nem is szeretném,mert végre ez egy megoldás a problémámra ami megkeserítette az életem.Viszont jó lenne valami megoldást találni a libidómra.


Volt már valaki hasonló helyzetben?


2015. júl. 15. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Ez ellen nem tudsz semmit sem tenni ilyen körülmények közt. A gyógyszer szedését nem szeretnéd abbahagyni, ami érthető, mert ez az egyetlen megoldás a problémádra... de akkor el kell fogadnod, hogy lesz helyette egy másik problémád. :/
2015. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:(
2015. júl. 15. 10:33
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Beszéld meg az orvosoddal, aki felírta, mert ez is egy kellemetlen mellékhatás! Annyiféle fogamzásgátló van, mást is ki lehet próbálni! Pl. Nuvaringet próbáltad már?
2015. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Dienille?az is jo. Kerdezd meg az orvosod hatha az is segit a problemadon es a libidod se csokken ;) :)
2015. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

1. PCOS-ed van? Mert annak lenne más kezelési lehetősége is...


2. Ha már szerinted muszáj fogamzásgátló (bár én ebben tényleg kételkedem), akkor is van több olyan típus, ami antiandrogén hatású. Milyet szedtél és milyet szedsz most?


3. Biztos vagy benne, hogy a pattanások és a szőrösödés rosszabb, mint egy szexmentes párkapcsolat? Nyilván nem tudom, hogy milyen mértékű volt ez a két problémád, természetesen én is el tudok képzelni olyan állapotot, amire azt mondanám, hogy bizony én is inkább szedném... De nálad valóban ilyen durva lenne a helyzet?

Sajnos erre szerintem egy idő után rá fog menni a kapcsolatod, így tényleg jó lenne megoldást találni.


Van "némi" nőgyógyászati ismeretem, ha gondolod, akár privátban is írhatsz a problémádról, hátha tudok javasolni valamit.

2015. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyel osztogenszint noveloket: kinai angyalgyoker, Baratcserje. Ne szedj gyogyszert. A feher fagyongy tea meg egyensulyba hozza a hormonrendszered! N
2015. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, laikusokra lehetőleg ne hallgass, meg hozzá nem értő "orvosokra" sem.

Mindenképpen keress fel egy jó nevű endokrinológust, ő biztos fog tudni segíteni a problémádon, enélkül sajnos halálra van ítélve a kapcsolatotok rövid időn belül.

2015. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek a korábbi válaszadókkal, próbálj ki másik fogamzásgátlót. Illetve szerintem az "evés közben jön meg az étvágy" is nagyon igaz, néha nekem sincs kedvem, de hagyom, hogy a barátom kényeztessen, és utána hamar rá is áll az agyam a dologra:)

Mindenképp beszéld meg az orvosoddal ezt a problémát, hidd el, hogy segíteni fog!

2015. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%-os. Természetesen én sem terápiát akartam a kérdezőnek javasolni. Hanem mondjuk azt, hogy milyen irányban érdemes vizsgálódni, milyen szakemberhez lenne érdemes fordulni.
2015. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!