Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete vagyunk egyutt, tegnap letoroltette velem minden exemet a facebook ismeroseim kozul, es le kellett szednem minden kepet amihez akar csak kommentelt annak idejen az exem. Megtettem, mert a facebook kulonosebben nem erdekel. De kicsit megijesztett es felek hogy kesobb durvabb lesz. Ha ferfi ismeros kerul szoba, mindig megkerdezi hogy volt-e valami koztunk. Van akivel kapcsolatban mar 4-5x is megkerdezte, mintha nem emlekezne hogy mit mondtam...

Egyebkent o nem magyar szarmazasu, igy reszben a mas kulturanak tudom ezt be. Es mivel normalisan elmondja mi zavarja, igyekszem eleget tenni neki. O ugyan ezt meg is adja.

Szerintetek?

22N, o 26F


2015. júl. 15. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem hagyd ott, lesz ez még sokkal rosszabb is (és ennek semmi köze a kultúrához csak simán egy gyökér)
2015. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2 hét együtt járás után egy kicsit furcsa... Úgy tesz, mintha életetek végéig együtt maradnátok (és mondjuk ki, hogy ez akármennyire is szarul hangzik, nem gyakran jön össze), mintha ki akarna sajátítani magának.
2015. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem normális! Te pedig bocsi, hogy ezt írom, pincsi kutya módjára engedelmeskedtél neki, és mindent letöröltél fb-ről, amire megkért.

A pasinak szerintem súlyos önbizalomhiánya van, ezért féltékenykedik orrba-szájba! Jó lenne, ha leállítanád, mert ha ezt a facebook-osat és ezt a férfiismerősös dolgot megtette, akkor vajon később mit fog tenni?


És milyen más az a kultúra, ahol ennyire fogni kell a nőt? Talán az arab világban veszik semmibe a nőt, hogy neki csönd, és a férfi az úr.

Tehát jó lenne, ha lenne egy kis tartásod, és nem minden apró dologra ugrani neki, főleg, hogy még csak 2 hete vagytok együtt. Semmi joga nem volt ezeket kérni tőled.

Beszélgess el vele de azonnal!

2015. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem normális.De az se hogy engedelmeskedsz neki,és nincs önálló véleményed ezzel kapcsolatban.Szerintem már érzi hogy ő a domináns a kapcsolatban,számíthatsz durvább dolgokra.
2015. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Azert mentem bele, mert forditott helyzetben engem is zavarna ha olyan lanyokkal beszelne akikhez koze volt. Nem erzem magam pincsikutynak, amiert megertettem, hogy mi zavarja.

Egyebkent 3#, ratapintottal, arab.

2015. júl. 15. 11:33
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok előítéletes, de lehet, hogy jobban tennéd, ha elgondolkodnál a jövőtöket illetően. Az ő kultúrájuk teljesen más, és a nőkről alkotott véleményük meg, hagyj ne mondjam. Ahogy írtam is, nem igazán veszik őket emberszámba. Bár lehetnek kivétlek, de a neveltetésükben akkor is benne van.


De téged miért zavarna, ha olyan lányokkal beszélgetne akikkel volt köze? Ennyire nem bízol meg az aktuális párodban? Az ex, az csak ex. A múlt, ha jó lett volna a kapcsolat, akkor nem lett volna vége. De téged választott, szóval veled tervez.

Soha nem értettem, hogy minek kell ebből ügyet csinálni és féltékenykedni.

Most akkor fordítson hátat annak, akivel egykor jóban volt? És ha barátságosan normális hangnemben váltak el? Akkor is kényszerítenéd, hogy töröljön le ő is minden exet, csak mert te, akinek talán van egy kis önbizalomhiánya is, nem tudod elviselni, ha már az ex a közelben van?

Az életből akkor se tudod őket száműzni, az utcán is simán össze tudnak véletlenszerűen találkozni.

Ha bízol a párodban, akkor teljesen bízol és ahhoz nem kellenek ilyen eszközök!

2015. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Most ez, holnap meg megver, ha akar ramosolyogsz egy ellenkezu nemure is.

Beteges. De ezt te magad is erzed, kulonben meg sem fordult volna fejedben a kerdes, hogy normalis -e.

+ Arab...na erre inkabb mar nem irok semmit.

2015. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért ez egy picit túlzás... A kapcsolat legelején még rózsaszín köd van, meg bizalom, nem beteges féltékenykedés...
2015. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7

Személy szerint hány arabot ismersz? Félreértés ne essék, én egyet sem, csak kíváncsi vagyok, hogy mi alapján szűröd le az okosságot.

2015. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Okossag"...jarj egy kicsit nyitott szemmel a vilagban es meglatod.

Amugy 4-et, ebbol 3 mar megtette.

2015. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!