Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolgok adnak nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgok adnak nálatok okot a szakításra?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha már nem szeretem. Igazából ennyi.
2015. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Legerőteljesebb indok az agresszivitás.
2015. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 RRR ***** válasza:

a hazugság

kevés szex

2015. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hat nalam foleg az, hogy egy ido utan elkezd irritalni a szemelyiseguk. 24L
2015. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

És ha nem agresszív annyira, sőt én talán agresszívabb vagyok nála, de már ütött meg?

Én is ütöttem már meg, meg szoktam csipkedni, meg ilyenek, persze nem úgy, hogy nagyon fájjon, és egy ilyen alkalommal ütött vissza ő is, vagyis pofon vágott, de erre rossz kifejezés ez, mert éppen, hogy csak megéreztem, utána meg nem győzött bocsánatot kérni. De viszont mondta azt is, hogy ha megcsalom, akkor is simán megütne. Persze nem tervezem megcsalni. De mondom engem se kell félteni, mert ha netalántán komolyabban megütne, én is elveszteném a fejemet és rúgnám ütném, persze ez már rég rossz.

2015. júl. 17. 00:04
 6/14 anonim ***** válasza:
üthetnéd nőként, agyonverne egy pillanat alatt.
2015. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálam minden dolog egy ok rá. Ha éppen nincs ok akkor akkor az az ok, hogy nincs.
2015. júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Te kérdező,ne legyél bolond,aki ezt így kijelenti,azzal lesz ám ütés váltás rendesen veszekedések által :s
2015. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja azt tudom, hogy erősebb nálam, és olyan helyzetben nem lenne esélyem, csak azért írtam, hogy ne higgyétek azt, hogy pl. félek tőle és nem merem elhagyni vagy ilyenek. Nem ennyire vészes a dolog.
2015. júl. 17. 00:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem félsz,ez oké,de legyen eszed,keress olyat aki nem lendíti meg a kezét ha nem tetszik neki valami.
2015. júl. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!