Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok ok lenne a szakításra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ok lenne a szakításra ha nem hiányoznátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Ha nem keresne 3-4 napig és ez szerinte rendben lenne.
2013. nov. 19. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én kifejezettem utálnám, ha mindig a nyakamon lógna valaki, nekem belefér a 2-3 naponta történő találkozás.
2013. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hát keresném én.. ha akkor se akkor beszélnék vele hogy ez így nem jó..
2013. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 ASOT ***** válasza:
na és te kerested őt?
2013. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Haha nem találkozást írtam. Találkozni még ritkábban találkozunk.
2013. nov. 19. 17:47
 5/17 A kérdező kommentje:
Kb mindig csak én keresem, de nem nagyon kapok rá reakciót.
2013. nov. 19. 17:48
 6/17 ASOT ***** válasza:

jó...

Hány évesek vagytok?

tanultok?

dolgoztok?

mekkora a távolság?

2013. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
22, én tanulok és dolgozok, ő dolgozik, de elég sokat mondjuk, fél órára lakunk egymástól
2013. nov. 19. 18:02
 8/17 anonim ***** válasza:
igen ok én pont ezért szakitottam rájöttem már nem szeret sőt nem is szeretett soha hisz csak két hónapot voltunk együtt
2013. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 ASOT ***** válasza:

hát azért elég érettek vagytok már, és 30 az nem sok. persze munka után lehet h sok a 30 perc főleg ha dugó van.


Szóval, hogy szakításra adhat e okot hát nem mondanám 100%-ra de valóban kereshetne többet, azért napi egy jóéjt talán beleférne. Meg heti 2 találka is 1x te 1x meg ő megy...


Mióta vagytok együtt?

2013. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hanyagolt, napokig nem írt ha én kerestem nem írt vissza vagy kaptam egy halom kifogást. Kidobtam. Jól tettem mert mint kiderult volt neki más. Aznap délután össze is jottek hivatalosan is addig miattam csak titokban jartak. En orulok hogy szakitottam. Kitudja meddig neztek volna hulyenek.a rak egye ki a szivuket..
2013. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!