Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek zöme ránézésből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek zöme ránézésből levonják ki milyen szerintük, ez már nem fog változni?

Figyelt kérdés

Manapság már tényleg minden a külsőről szól, pedig az alkat és a kinézetről (most az ápoltságtól eltekintve) senki sem tehet, hogy vonzó arcú, vagy átlagos. Vagy alkatilag vékony vagy sportos, husis vagy kövér.

De az embert legtöbbször nem a külseje határozza meg, hanem emberileg milyen, mi van a lelkében, hogy beszél, mit gondol dolgokról, milyen iq-ja van stb. Ezt pedig csak akkor tudná meg egy ismeretlen , ha megismerné. Szerintem sokaknak azért nincs párjuk, nekem se, mert csak a külső alapján ítélik meg.


2015. júl. 17. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Pontosan jól látod a helyzetet.Engem ha megismernének a nők,akkor már rég lehetne barátnőm.De mivel nem születtem helyesnek,így aztán szóba sem állnak velem,nemhogy még megismernének... :/

Ezt hívják felszínességnek,ami főként a nőkre jellemző manapság sajnos,ami gusztustalan. :/

24/F

2015. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem fog, úgy tűnik. Sok a hülye, felszínes ember és egyre több lesz.
2015. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyszerűen nincs így.


Rengeteg sztereotípiák szerint "csúnya" ismerősöm él boldog párkapcsolatban, és sok "szép" az istennek nem talál partnert. Gyakran pont a szépségük miatt, egyszerűen nem azok az értékrenddel bíró emberek találják meg, akikkel belül passzolnának.


Az meg azért csúsztatás, hogy pl. a kövérség ellen nem tehet valaki. Természetesen van egy öröklött alkata az embernek, én pl. a széles csípőjű, vastag combú alak vagyok, de megfelelő sporttal kihoztam belőle a maximumot, és a derekamat hangsúlyozom a ruháimmal, mert az meg szép, karcsú.

2015. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja persze.


Aki neked nem tetszik nem vonzó, nem szimpatikus külsőre azt nem is akarom megismerni. Ez alap mert senkinek nem látsz bele a fejébe.


Ez az egész akkor lenne igaz ha belső alapján ítélkeznének az emberek, mert azt hallják bunkó, nagypofájú ésatöbb de lehet h ha megismernék kiderülne h nem olyan.

2015. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen de gyakran jön a csalódás, hogy én csalódtam ebbe a külsőre normális vagy jóképű emberbe, nem gondoltam volna, hogy ilyen és ilyen emberileg.
2015. júl. 17. 18:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez mindig fent áll.
2015. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a többség igen, férfiak és nők egyaránt, én az utóbbiaknál vagyok biztos, hogy a többség náluk ilyen, mert én a nőket szeretve náluk próbálkoztam :)

Én vékony testalkatú vagyok, magas, de vékony. Nincs olyan facebook-os poszt, társkereső oldal, feminás cikk, hogy ne a belső értékeket hajtsák. Oszt itt van.

Ez a belső értékekre való odafigyelés egy legenda, egy mítosz, de azt is mondhatnám, hogy über kamu.

Ezekből az úgynevezett belső értékekből legtöbbször max. barátság lehet, ezt is elárulom.

Tisztelet a kivételnek, általánosítani nem szabad. Előttük viszont le a kalappal, szerencsére vannak azért ilyenek is. Csak én még nem találtam ilyet társat magamnak.


25/F

2015. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez netes társkereséssel jött le igy? Mert ott igen, sajnos igy van...
2015. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a netes társkeresésre gondoltam, hanem a való életben.
2015. szept. 27. 21:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Bennem meg mindig a rossz, beképzelt fiút látják úgy, hogy nem is ismernek. Barátok is az elején azt hitték, hogy én az a beképzelt, játszótéren rongáló típus vagyok, de csajoknál is ez volt sokszor.. Azt közbe meg egy berepült legyet nem ölök meg, hanem inkább kiengedem, h éljen..
2015. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!