Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki sajnálatból a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki sajnálatból a másikkal?

Figyelt kérdés

Azért történet is van, amit megpróbálok röviden leirni. A volt barátommal 2 éve lett vége, ö utána belemenekült egy másik kapcsolatba. Elképesztö hamar össze költözött vele, meggondolatlanul. Nem érzi,h boldog lenne vele, vagy,h szeretné, egyszerüen sajnálatból van vele. Ez az érzés persze csak késöbb alakult ki benne, elötte jó ideig reménykedett,h ki tud hozni valamit a kapcsolatból. A lány betegesen kapaszkodik belé, mindenhová vele akar menni, a telefonját ellenörizgeti, ha telefonon beszél valakivel, ö bizalmatlankodik, szekálja stb. A barátom már eltervezte,h szakit vele, többször is, de a lány sirt neki, vagy hisztizett, szóval valahogy érzelmileg mindig meg fogta. Akinek volt hasonló tapasztalata, volt ebben a helyzetben, hogyan volt képes lezárni egy ilyen emberrel? Tényleg csak olyanok irjanak, akiket érzelmileg sarokba tudtak szoritani, és a sajnálat mindennél erösebb volt bennük. Mert én nem tudom milyen ez, sose lennék képes sajnálatból együtt lenni valakivel.

Köszönöm szépen!

25/l


2015. júl. 17. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Most ezt neked mind szépen előadja,mert kéne még neki az,ami a lábad között van.Persze te mindent feltétel nélkül elhiszel neki,a másik csajt ti ketten beállítjátok hisztérikának meg nem normálisnak,aztán majd dugtok egy jót,ő meg megszívja.Gratulálok!!!
2015. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Voltam és vagyok most is.

Nincs szívem lépni, pedig ez nem mehet így a végtelenségig.

2015. júl. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!