Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy veszekedés után már rögtön beszélni akarok a másikkal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom ki,de a másik fél kibírja nélkülem mit tegyek?
2015. jún. 22. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert Te vagy a férfi.. Igaz e?? :D
2015. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ellenkező nem :D
2015. jún. 22. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.Néha én is gáznak érzem,de legalább nincsenek elfolytási problémáink :D
2015. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igy akar tovabb buntetni, daccol. Mar pedig akkor is neki van igaza, gondolja o.
2015. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Szerintem szimplán nem szeretjük ha konfliktusban vagyunk valakivel, aki fontos nekünk meg a vita hevében egy kicsit elmegy az agy és mikor vége csak akkor tudatosul benned, hogy ennek megint semmi értelme nem volt,mert se a probléma nem lett megoldva és most már beszélni is büdös. Van ilyen, valaki haragtartó és van, aki pedig nem.
2015. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hasonló a kérdésem: mit tegyek, hogyha ő(L) a vitát csak úgy egyből le akarja zárni, egyből szívecskéket küldeni, de én pedig ilyenkor annyira le vagyok hangolva, hogy nincs kedvem vele beszélni, vagy akár szívecskéket küldeni?
2015. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne menjetek bele a vitába netes beszélgetés során, hanem csak személyesen próbáljátok ezeket megoldani.
2015. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha személyesen még nem találkozunk egy ideig?
2015. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg skypeon próbáljátok meg inkább videóhívás közben megbeszélni nem írásban. Nekünk kevésbé agresszív lefolyású így a vitáink,mint írásban.
2015. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én képes vagyok oldani a feszkót vita után. Csak a bunkó szomszédommal nem kommunikálok. Ő kezdte, és nem hiányzik a barom feje! De partnerrel nem olyan vészes egy vita! De a bunkó pasik okosabbak mint egy értelmes nő! (maguk szerint)

F-60

2018. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!