Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam vagy küzdjek? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy küzdjek? Van még remény?

Figyelt kérdés

ma van 1hete hogy szakitott velem a barátom,azt mondta h már nem kíván engem meghogy kihültek az érzései és hogy szabadság kell neki... azóta 1x beszéltünk msnen és aztmondta h nem örökre vége. a suliban viszont olyan szinten átnéz rajtam és bunko velem,nem is köszön meg semmi,pedig egy baráti társaságunk van :/ néha érzem hogy ő is furcsán érzi magát a közelemben,de nemtudom annyira rossz :(

szeretem őt nagyon, és bármit megtennék hogy visszakaphassam. szerintetek mit csináljak? mindenki aztmondja hogy felejtsem el, de én egyszerüen nemtudom és nem is akarom... hiszek benne hogy egyszer még visszajön hozzám.. :) szerintetek van még esély hogyha vége ennek a "szabadságérzésének" akkor ujra... rájön h mégis szeret?? elöre is köszönöm szépen a válaszokat =) 16L ő 17F


2010. márc. 5. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mihamarabb próbáld meg elfelejteni, mert szerintem a pasiknál, ha valaki azt mondja szabadságot szeretne, az egyenlő azzal, hogy vége, már nem akar többé semmit. :( Bocsi, de nyugtasson meg, hogy ez egy lány véleménye volt. 19/L
2010. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17 éves éretlen suttyó. Ez ebben a korosztályban a fiúknál "teljesen hétköznapi". Felejtsd el őt, légy vele rideg, és viselkedj úgy, ahogy ő teszi veled.
2010. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szióóó!!! Én megértem a helyzeted, ugyanez volt velem két hónapja! Én is reménykedtem, de a drága exem a képembe törölte hogy neki van egy új csaja!! Jól gondold meg hogy reménykedsz még abban aki így viselkedik veled vagy pedig inkább keresel olyat akinek igazán szüksége van rád!! Én a helyedbe nem foglalkoznék vele és inkább boldog lennék mintsem hogy esetleg visszajön hozzám az exem majd megint pofára ejt! Remélem segítettem!
2010. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

23:23 assal értek egyet!

Kérdésedre válaszolva: van rá esély h vissza akar menni hozzád, de ha van egy kis eszed akkor esélyt sem adsz neki erre. A legjobb, ha tényleg ugy teszel , mintha nem érdekelne. Nézz át rajta te is(tudom,h nehéz de egy kis idő mulva el fog mulni) Tele a világ szingli palikkal, ne ragadj le eennél a taplonál. Keress olyat aki megbecsül és megérdemel. Ő utánna meg ne tessék sirni/vágyakozni!

21F

2010. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mondta, hogy nem örökre vége, mert ha nem talál mást, jó leszel még egy ideig neki.. (bocsi, de szerintem ez az igazság..) 18/L
2010. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!