Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjünk/összejohetunk meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjünk/összejohetunk meg?

Figyelt kérdés
1eve vagyunk együtt, nagyon szeretem most is. Csak a kapcsolat eleje ota zavart, hogy ,,nagy" darab. Mondtam neki, csinaljuk együtt, segitek lefogyni. Mindig mikor felhozom, elkezd sirni h megbantottam, pedig csak jot akarok neki/nekünk. Az orvos is mondta h fogyjon le. Netalan fel ev elteltevel tenyleg lefogy, összejöhetünk, vagy hagyjam inkabb.velemenyetekre lennek kivancsi
2015. júl. 21. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Érd el, hogy változtasson magán. Nem bőgni kell, hanem cselekedni.
2015. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Motiválni kell, sokat beszélgetni (a kitartás lelki kérdés is), légy a barátja is, ne csak a társa. Nem azért kell lefogynia, hogy szép legyen, hanem azért, hogy egészséges legyen.
2015. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En motivaltam, segíteni akartam/akarok neki, de ha nem hajlando... mondtam en is neki(orvos is), ha 20kgt le tudna adni, en felesegül veszem. Nem tudom😯 gyotrodom napok ota, gyomoridegem van, igaz 7vegen mondtam neki h vege.😢
2015. júl. 21. 12:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg a kozos jovönk miatt is, ha pl emiatt nem lehet gyerekünk....
2015. júl. 21. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit mondott, miért nem akarja?
2015. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert o 90 kg ala ugyse tud.. pedig az nagyon idealis lenne neki. Meg mivan ha nem is akar...
2015. júl. 21. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem tud. :) Akármit elérhet, csak akarni kell (fogytam már 30kg-t, tudom, miről beszélek). De azt hiszem, nem te vagy a megfelelő ember, aki ezen az úton elkíséri. Nem tehetsz mást, mint reménykedsz, hogy megtalálja a megoldást, a saját érdekében (is).
2015. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen sajnos, pedig mondtam h itt vagyok, motivállak :) nem kell 50 km-t futni minden nap, elég 200m. utána növelhetjük. igaz háztartást vezet, 4-en lakik , de akkor is, a többi lány/anya megbirja ezt csinálni, még gyerek mellett is.
2015. júl. 21. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!