Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátom, összejöjjünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátom, összejöjjünk vagy sem? Bonyolult :/

Figyelt kérdés

Idén kezdtem koleszon ,októberben összejöttem egy negyedikessel ,nagyon sok gond volt köztünk ,sokat voltam miatta szomorú ,szétmentünk-visszafogadtam ez ment olyan háromszor is ,és ezalatt az idő alatt én jártam versenyekre,ahol megismerkedtem a barátom osztálytársával és együtt játszottunk ,ő készített fel a versenyekre stb. és nagyon összehangolódtunk ,rengeteget beszéltünk/találkoztunk ...

februárban a pasimmal szétmentünk ,és a legjobb barát szerelmet vallott ,de én elutasítottam őt és visszamentem a pasimhoz..

majd májusban végleg szétmentünk mert rajta kaptam őt hogy megcsal és így ez befejeződött.

a volt pasim 120 km-re lakik tőlem

a legjobb barátom 7 km-re

szülinapja volt a legjobb barátomnak egy hónapja és ott elcsattant az első csók

azóta 5-ször 6-ször találkoztunk és ő megkérdezte hogy leszek -e a barátnője ..

ebben nincs semmi rossz ,lennék is

csak még sokat gondolok a volt barátomra ,mert nagyon megszerettem őt :/



#osztálytárs #vigasztalásból indult szerelem
2014. júl. 15. 23:53
 1/4 A kérdező kommentje:

És a legjobb barátom elmondta az édesanyjának hogy mi ketten találkozgatunk ,nekem otthon még nem tudnak semmiről ,vagyis azt tudják hogy mi ketten legjobb barátok vagyunk .de hogy több ,mint barátság azt még nem ...

kellemetlenül érzem magam ,hogy neki már tudnak otthon róla és én nem érzem magam készen a kapcsolatra

mert mikor megcsikizett úgy mint a volt barátom ,lefagytam ... nem tudtam utána megcsókolni és ez volt az utolsó hogy találkoztunk ,mert az nekem nagyon rosszul esett

2014. júl. 15. 23:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Istenem, akkor mondd meg neki, hogy van pár mozdulat, ami benned rossz érzést kelt, és megérti majd. Azt is, hogy még csak pár tali volt, adjon egy kis időt, nem kell rögtön lagzit csapni. Szegény, csak várt rád, és most boldog, de nem csinált semmi rosszat.
2014. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki ,másnap rögtön ... meg is értette ,de valahogy ő még mindig azon van hogy járjunk ,de én nem tudom még magamat az exemen túl tenni
2014. júl. 16. 00:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze értelek, és őt is. Finoman kell beszélni vele, hogy ne azt érezze, kirúgod, mikor alig kezdődött el valami.

Az igazságban hiszek, még ha fáj is. A fiúk.. érzelmesek ugyanúgy, csak nem szabad nekik túlragozni semmit:)

Szépen el kell neki magyarázni, mennyire fontos ez az egész neked is, de olyan nincs, hogy hétfőn még x, kedden meg már y a szerelmem. Hagyjon időt, mert megfojt.

Ha jól értem, két hónapja volt a szakítás, neked még idő kell, ez teljesen érthető.

2014. júl. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!