Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek milyen gyakran szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen gyakran szokott eszetekbe jutni az exetek?

Figyelt kérdés

Az exemmel már 2 éve szakítottunk és a jelenlegi barátommal egy éve vagyunk együtt, imádom és nagyon jó vele mostanában valamiért mégis mindig azon gondolkozok hogy milyen volt annak idején az exemmel. Meg napok óta mindig róla álmodok. Pedig úgy hagytam el hogy már kicsit se szerettem. Veletek is megesett már?

20/L


2015. júl. 21. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Sosem jut eszembe az exem.


Nincs exem.

2015. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miközben sz(ex)elek.
2015. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Exed is egy emlek az eletedben. Az emlekek pedig be-beszoktak villanni. Nincs ebben tobb.
2015. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokszor eszembe jut, hiába nem érzek már iránta semmit.
2015. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem napi szinten többször is,bár én még haragszom rá és gyűlölöm,tehát valószínűleg érzek iránta valamit,így,hosszú idő távlatából is.Közben van más,akivel ismerkedem,de belé nem vagyok szerelmes egyelőre.
2015. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Néha gondolok rá is,de semmi különös,csak úgy:)
2015. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
néha gondolok rá, hogy jó hülye volt, hogy eldobta azt, aki igazán szerette :)
2015. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 7-essel teljesen egyetértek. Mondjuk nem naponta, de 2-3 hetente eszembe jut.
2015. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
naponta gondolok rá. én még akarom őt. :(
2015. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!