Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha valaki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha valaki úgy tetszett volna meg, hogy belsőre nem ismeritek, és kiderült később, hogy egyáltalán nem olyan, mint amit vártatok?

Figyelt kérdés
ha még mindig tetszene (de csak a külseje). Ez gondolom valami furcsa vonzódás.

2015. júl. 21. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Dugtunk aztán pár gyenge nekifutás után vége lett.
2015. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elmegy még attól is a kedvem, hogy maszturbáljak rá egy jót. :D
2015. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez a jobbik eset. Már csak azért is mert a belső megszépítheti a külsőt. Jelen esetben meg 1000 mást lehet találni aki jól néz ki.
2015. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 hónapig húztuk, és vége lett! Ha a belsö tulajdonságai nem jönnek neked be akkor ez nem lesz hosszú életű, üres az egész!
2015. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, rövid idő alatt kiábrándultam belőle. Kizárólag külsőségekkel senkit nem lehet megtartani, minden csoda három napig új, ha nem társul megfelelő személyiség az emberhez, a látványba hamar beleun a másik fél.
2015. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Nekem volt ilyenem. Kiderült a lányról hogy ilyen ultra-vegán, krisnás csaj aki totál szereti indiát, meg a hindu vallást meg ilyenek.


Hát igen, rohantam mint az állat.

2015. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, eleinte a személyisége, intelligenciája is vonzott... de külsőre nagyon. El nem tudtam képzelni, hogy valaha ilyen pasim lehet... aztán kiderült, hogy NAGYON komoly gondok vannak vele, súlyos személyiségzavarban szenved. Egy ideig tűrtem, aztán menekültem...


A vicc, hogy a jelenlegi barátom is van annyira jóképű, sőt... de neki előbb ismertem meg a személyiségét, elég alaposan, addig nem is vonzódtam hozzá, míg meg nem nyílt előttem nagyon. Csak ezután tudatosult bennem, hogy egyébként mennyire vonzó pasi. :)

2015. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és ha még egy ideig viszonylag gyakran kellene látnotok? igyekszem elkerülni, de ezen kívül? mit tegyek ha látom...?
2015. júl. 22. 18:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondold végig az összes hibáját, ha bármi pozitívum jut róla eszedbe. Egyébként nem értem, hogy lehet, hogy te szenvedsz a látványától, részemről elmúlik a vonzalom, ha csalódok a személyiségében. Talán valahol mélyen még mindig hitegeted magad, hogy ő lehet az igazi.
2015. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
biztos,hogy nem ő az "igazi"... Max túl sokat gondolkodok a személyisegen.
2015. júl. 22. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!