Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó barátnőm és szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó barátnőm és szüleim kapcsolata? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt egy lánnyal, egész jól megvagyunk. Megismerkedésünk elején elmondta, hogy ő nagyon bunkó tud lenni. Én ezt el is fogadtam, sokszor tényleg bunkó, illetve nagyon őszinte amit egyből ki is mond. Ami a szüleimnek nem tetszik.

pl. Valamelyik nap anyukámmal elmentek ketten egy nagy bevásárló központba vásárolni. Mikor álltak a kaszánál egy idősebb néni oda szólt, hogy engedjék már előre mert lekési a buszt. Anyukám egyből mondta, hogy persze. Mire a barátnőm, a néninek a nyugdíjas idejéből kitelik a várakozás. A tesóm is ha beszól neki valamit (ami csak vicc lenne) ő teljesen keményen visszaszól neki.

A szüleim szerint én egy papucs vagyok hogy elvislek egy ilyen nőt.


2015. júl. 22. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben semmi bunkó nincs, a nyuggerek nagyon pofátlanok tudnak lenni. A többi dolog pedig inkább azt példázza, hogy fejletlen a humorérzéke.
2015. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg pl. lát valamit a TV-ben hogy XY meghalt. Akkor annyival lereagálja, hogy majd ha lesz időm megsajnálom. De ezt már mondta olyanra is akit ismertünk is.
2015. júl. 22. 00:11
 3/5 Aniiiita96 válasza:

Kicsit erzeketlen a leanyzo... na jo, nem kicsit. Azt neked kell tudnod,hogy ezek ellenere vele maradsz-e,szereted-e annyira,hogy ezt elviseld. ;)

18/L

2015. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érzéketlen vagyok én is olyan dolgokban ki halt meg,stb., viszont annyi alapvető intelligenciám,toleranciám van olyan élő emberekkel szemben akik már idősek,hogy türelmes vagyok,elbeszélgetek velük,meghallgatom őket,mert ilyenkor arra gondolok hogy én is leszek majd ilyen helyzetben talán,amikor nem lesz alkalmam senkihez se szólni,és közterületen boldog leszek ha valaki visszaszól két szót.Úgyhogy amellett hogy nagy .... vagyok sok emberrel,az idősekkel soha.Te tudod,barátnőd emberségből nagy nulla,szimpla tahóság amit csinál,az ilyet úgy ki....nám egy prérire hogy megemlegetné ... törött végtagokkal.
2015. júl. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
még szimpatikus is barátnőd héééé :D
2015. júl. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!