Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nővére ellenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nővére ellenem fordította a barátait?

Figyelt kérdés

Régebben ők egy nagyobb "banda" voltak, a barátom, a nővére, 4 párommal egyidős fiú, és két a nővérével egyidős lány. Én látásból ismertem őket már azelőtt is, hogy összejöttünk volna, mert mindig együtt álltak az állomáson, stb.

Aztán mikor én összejöttem a barátommal, a banda kicsit kezdett szétesni: a két csaj elköltözött egyetem miatt, és az egyik srác pedig külföldre költözött meló miatt. Maradt tehát a barátom, a nővére és 3 fiú.

Mi már 4 éve együtt vagyunk, és eleinte a srácokkal is jól kijöttem, viszont a nővére engem mindig is utált, mint kiderült már akkor sem bírt, mikor még nem is ismert (a nővéremet is utálja). Aztán a 3 srác is kezdett velem furán viselkedni, és mint kiderült azért, mert a kedves sógorasszonyom hülyeségeket terjesztett rólam nekik, hogy én sötét vagyok, nem tudok rántottát csinálni reggelire a barátomnak, milyen hülyeségeket szoktam mondani, csinálni, stb... És emiatt már a 3 srác is inkább fiús programokat csinál, hogy a barátom nélkülem menjen.. Néha feltették a nagy kérdést is, hogy mit lát bennem...

A barátom kiáll mellettem a nővérével szemben, a haverjaival viszont nem veszekszik, mindig ejtik a témát. Nem is igazán érdekelne, ha nem lenne ilyen rohadt gyerekes az egész. Mi (a barátom, a srácok, és én) mindannyian 22 évesek vagyunk, a nővére 25. Nincs munkája, szóval valószínűleg unatkozik...

De akkor is nevetséges ez az óvodás szint az ő részéről is, és a fiúk részéről, hogy azért nem bírnak, mert a csaj ezt-azt terjeszti rólam..

Mit tehetnék? Kezdjem el bizonygatni a fiúknak, hogy nem vagyok olyan ostoba, mint ahogy a csaj állítja, vagy szrjam le? :S A nővérével nem is próbálok már erről beszélni, én régen elé álltam, hogy közölje a szemembe, hogy miért utál, de csak azzal jött, hogy ő engem nem utál, meg hogy honnan szedem ezt....


2015. júl. 22. 10:56
 1/1 kolosszus22 ***** válasza:

Én a helyedben akkor hoznám fel a témát mikor mindenki ott van, a haverok is. A reakciójából le fog esni mindenkinek, hogy ki is a hülye.

28F

2015. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!