Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha nem szeretem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem szeretem a barátnőm barátait?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy barátnőmnek van egy pár ismerősei, inkább fiúk, akikkel eléggé sokszor összejártak hétvégente a városba iszogatni és szórakozni. Már régóta együtt vagyunk, de ha velük van mindig csak idegesítem magam mert szerintem eléggé béna csávókról van szó, és zavar ez a bulizgatás. Persze mióta együtt vagyunk ritka. Csak én nemigazán értem, nemis iszom.

2014. aug. 13. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szeretni őket, de ha nem kötelez rá, hogy velük lógj te is, akkor mi a probléma?
2014. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem baj, csak kellemetlen, mert nem tilthatod el a barátaitól és neked is el kell viselni őket ha találkoztok
2014. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nyomorék xD az a teg xD na de ha féltékenyke vagy akkor nem bízol meg benne teljesen, hát figyi, gondolj arra hogy ha félrelépne, több faszival egyszerre... akkor dobod és nem kár érte.. ha meg nem akkor meg fölöslegesen aggódsz és b4szod fel magad, csak ne izgulj e miatt :) 20/f
2014. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igaz lehet amiket írtok, csak valamiért nem csípem ezeket a tagokat, akik képesek így elbulizni a pénzük, magukat nagyobbnak mutatván mint amik.

Nem fog megcsalni, ebben biztos vagyok, de ha megtörténne ilyen akkor nem lenne több kérdés.

2014. aug. 13. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!